2.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Provodov se na výhru nad nováčkem z Nedašova hodně nadřel

9

Nováček Krajského přeboru z Nedašova se představil na půdě favorizovaného Provodova. Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a brzy se ujali vedení. Domácí do půle srovnali. Ve druhém poločasu poslal domácí do vedení Otépka. V závěru dohrávali domácí bez vyloučeného Lacigy, ale těsnou výhru nakonec uhájili.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

"Začátek zápasu nám vyšel na výbornou. Hned ve 3. minutě jsme se ujali vedení, kdy po rohovém kopu dorážel míč do brány Michal Slovák. Gól nám dodal sebevědomí a ten správný důraz. Soupeře jsme se snažili dorážet a nenechávat mu prostor pro kombinaci. Prvním 15-20 minut nám to vycházelo na jedničku, ale postupem času se Provodov začínal dostávat do šancí. V 37. minutě po našem nedůrazu ve vápně hosté srovnali. Po rohovém kopu se o to zasloužil domácí Huťka. Druhý poločas jsme začali o poznání hůře, než první. Ve 49. minutě po špatné komunikaci obrany a brankáře jsme inkasovali druhou branku. Nic jsme nevzdali a bojovali pořád stejně. Začali jsme více otevírat střed hřiště a tím pádem i soupeř začínal využívat prostor k jeho šancím. Bohužel jsme již nedokázali vyrovnat", hodnotí duel fotbaloví činovníci z Nedašova.

Domácí Otépka zápas nakonec rozhodl

Josef Rak, trenér Provodova: „Zápas začal ve velkém tempu, soupeř si vytvořil tlak, což nás zaskočilo. I proto z něj vytěžil po rohu rychlý gól. My jsme se probrali z Jiříkova vidění a začali se osmělovat po čtvrt hodině hry, kdy také Ulman trefil břevno, Budín těsně minul odkrytou bránu. Vyrovnat se nám podařilo až před přestávkou po rohu Huťkou. Ve druhé půli jsme byli aktivnější a výsledek zaslouženě otočili. Kluci už hráli velmi dobře, nepustili soupeře do šance. A protože i my byli v koncovce jaloví, radovali jsme se jen z nejtěsnější výhry.“

FC RAK Provodov
Josef Rak, trenér: V úvodu nás soupeř zaskočil aktivní hrou, potom jsme srovnali a nakonec bereme zaslouženě tři body.

TJ Nedašov
Radek Cícha, kapitán: Začátek utkání nám vyšel na výbornou a ujali jsme se vedení. Domácí poté přidali a dokázali vyrovnat. Druhý poločas jsme začali o poznání hůře, než první. Ve 49. minutě po špatné komunikaci obrany a brankáře jsme inkasovali druhou branku. Vyrovnat se nám pak i přes výraznou diváckou podporu nepodařilo.

R. Petr [-] - T. Ulman [-] , M. Huťka [-] , O. Otepka [-] (62. M. Velev [-] ) , J. Zakopal [-] (69. J. Gargulák [-] ) , J. Kovář [-] , P. Hlobil [-] , A. Urbánek [-] , M. Laciga [-] , R. Budín [-] , V. Barcuch [-]