12.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

--

17

Hřebeč - Ten, kdo zavítal na utkání mezi Hřebčí a hosty z Lysé nad Labem určitě chybu neudělal, pokud ovšem nepřišel až na druhý poločas. Prvních čtyřicet pět minut nabídlo hned sedm gólů, jeden hattrick a vedení domácích o jeden gól.

Téměř z každé šance gól, padlo sedm branek

Domácí se ujali vedení hned ve 4. minutě, Novák se protáhl mezi dvěma obránci a skóroval - 1:0. V 11. minutě neuhlídali hosté Dolejše, kterého nastřelil Pinkas a míč skončil až v síti - 2:0. Nápor domácích pokračoval avšak brankář hostí včasným vyběhnutím zmařil dvě další šance domácích. Z protiútoku ve 22. minutě snížil Hanke, když po přihrávce Kříže prostřelil Zajíčka - 2:1. Tento nadějný výsledek hosté však dlouho neudrželi, hned v následující minutě domácí Novák z úhlu prostřelil brankáře Nováka - 3:1.

Tlak domácích postupně slábl a hra se začala vyrovnávat, několik slibných útoků bylo na obou stranách. Skóre se znovu měnilo ve 30. minutě, kdy opět domácí Novák využil nedorozumění brankáře s obráncem a pohodlně poslal míč do brány - 4:1. S hostyto však neotřáslo a hned v následující minutě Kříž po přihrávce Vránka snížil - 4:2. Do konce prvního poločasu se výsledek měnil ještě jednou. Ve 45. minnutě snížil na rozdíl jediné branky Matouš Brabec po centru Kříže - 4:3.

Klid dal domácím Faktor

V 53. minutě přidal z pravé strany uklidňující pátou branku domácích Faktor, když zakončoval výbornou akci M. Stříbrského - 5:3. V 58. minutě zahrávali hosté dva po sobě jdoucí rohové kopy, po tom prvním reflexně vyrážel Zajíček a druhý zakončil Hanke nad. V 77. minutě odmítl Zajíček snížení po zakončení Kříže, když bravurně vyrazil jeho střelu na rohový kop. Branky se dvakrát dočkali ještě domácí, ale ani jedna ebyla uznána pro ofsajdové postavení.

SK Hřebeč
Miroslav Novák: "K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a vlétli na oslabenou Lysou. Bylo z toho brzké vedení, bohužel jsme ale zapomněli i bránit a Lysá byla třikrát za půlkou a dala tři góly do prázdné brány. Povinné tři body zůstaly doma a musíme se připravit na další utkání."

FK Slovan Lysá
Václav Šlingr, vedoucí mužstva: "K zápasu jsme odjeli v oslabené sestavě, několik hráčů základní sestavy je zraněno a tak musel trenér doplnit mužstvo hráči z B týmu. Opět jsme prospali úvod utkání, kdy jsme nedůslednou obranou umožnili domácím získat dvoubrankový náskok. Po obdržené páté brance si domácí hlídali výsledek, kontrolovali hru, poté jsme získali i mírnou převahu, avšak s minimem šancí ke vstřelení branky."

Počet diváků: 263. Rozhodčí: Čermoch Jakub - BARTŮŠEK Zdeněk, KAUCKÝ Miloš.