15.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Kosmonosy zvládly domácí utkání s Dobrovicí

14

Kosmonosy - Souboj dvou celků z horní poloviny tabulky mohl hosty z Dobrovice případnou výhrou dotáhnout na stejný počet bodů právě s domácím celkem. To se však nepovedlo a Kosmonosy slavily zisk tří bodů po výhře dva nula.

Své podzimní dobré představení korunovaly Kosmonosy i výhrou nad Dobrovicí. O výhře rozhodl gól ze 14. minuty, o který se postaral Žďánský - 1:0. Výhru pak ještě pečetil v 76. minutě exligový Fabián - 2:0.

FK Dobrovice
David Miškovský: "Domácí mají mladé, ale dobré a fotbalové mužstvo, kde vyčnívá Fabián. Vyhráli naprosto zaslouženě, my jsme neodehráli vůbec dobrý zápas. Žádnou gólovou situaci jsme si nevytvořili. Hlavně v prvním poločase byli domácí lepší, po změně stran to bylo vyrovnané, ale bez šancí na obou stranách. Jediný pozitivum je, že podzim končí. Druhý půlka podzimu se nám vůbec nepovedla, ať už to bylo velkou zdravotní absencí klíčových hráčů, nebo nízkou tréninkovou docházkou. Každopádně u nás převládá pocit zklamání. Teď se odpočineme a na jaro se dobře připravíme."