12.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2019-2020

--

Trubín vyhrál nad Karlštejnem ještě milosrdným výsledkem

18. D. Vokáč , 42. P. Brodan , 58. V. Machulka (vl.)
8

Výsledek pro Karlštejn milosrdný, Trubín měl ještě dalších pět brankových příležitostí. Brankář Kliment jako jediný snese přísnější měřítko, hostující hráči jej většinou trefovali.

Vokáč zajistil vedení střelou podél brankáře

V 18. minutě připravil úvodní úspěch Jiří Klička, když zatáhl míč prostředkem a prostrčil do pokutového území pro Vokáče, jenž podél brankáře 0:1. Poté předvedl brankář Kliment výborný zákrok při střele Radka Kličky z trestného kopu. Ve 42. minutě s velkou chutí hrající Maleček vyslal z poloviny hřiště do úniku Rajtra, ten dal pod sebe na Brodana a bylo 0:2.

Machulka skóroval šajtlí do šibenice

Ve druhém dějství opět Trubín lepším týmem. V 58. minutě byla k vidění nejhezčí branka, kdy šajtlí do šibenice vlastní brankou skóroval Machulka. Trubín tak přezimuje na druhém místě. Karlštejn o skóre předposlední.