8.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

Nová Ves doma porazila Šebkovice

15

Nová Ves doma porazila i Šebkovice a nadále se drží v popředí tabulky.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
Václav Pohanka (trenér): Povedl se nám vstup do utkání a rychle jsme vedli 1:0. Po sporném zákroku soupeř nevyužil svoji největší a jedinou gólovou šanci. Bohužel o pár minut později jsme kvůli naší nedůslednosti inkasovali. Druhý poločas jsme byli lepším týmem a dokázali se střelecky prosadit.

TJ Sokol Šebkovice
Matěj Pánek (záložník): Do zápasu jsme nevstoupily dobře, brzo jsme inkasovali. Poté jsme se do zápasu dostaly, mohli jsme brzy srovnat, šel jsem sám na brankáře ale neproměnil jsem. Do konce prvního poločasu se nám povedlo srovnat, po standartce se prosadil náš stoper Dvořák. Druhý poločas jsme se více bránily, nakonec jsme ale inkasovali. Poté přidali domácí třetí gól, když jsme byli vytažení.

J. Fuksa [-] - V. Novotný [-] (81. O. Forchtsam [-] ) , J. Šandera [-] (66. J. Ptáček [-] ) , T. Nečas [-] (56. M. Novotný [-] ) , F. Nečas [-] , O. Dacer [-] , O. Starý [-] (20. M. Žák [-] ) , M. Kuchta [-] , L. Komínek [-] , J. Havlík [-] , V. Komínek [-]

J. Kuba [-] - M. Pánek [-] , Z. Karásek [-] , Š. Dvořák [-] , L. Venhoda [-] , Z. Přibil [-] (83. M. Rybka [-] ) , J. Železný [-] , T. Kotačka [-] , V. Němec [-] , D. Karásek [-] , K. Busta [-] (46. P. Hrůza [-] )

ŽK: 37. L. Komínek - 55. P. Hrůza , 88. Š. Dvořák .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: VONEŠ Jakub - KLINER Jan, KREJČA Jan.