6.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2020-2021

Ratibořské Hory zvládly domácí zápas a zastřílely si

2

Na zápase fotil a ohlas zaslal Pavel Chamra. Děkujeme!

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): V tomto našem derby utkání s mužstvem Sokola Mladá Vožice B jsme potřebovali konečně naplno bodovat. K zápasu jsme se tentokrát sešli v optimální sestavě a na naší hře to bylo hned od začátku utkání znát. Úvod zápasu se nám vydařil a hned ve 4. minutě jsme se ujali vedení po tečované střele Matěje Blovského. I v dalším průběhu tohoto utkání jsme našeho soupeře přehrávali a bylo jen otázkou času, kdy svoje vedení ještě navýšíme. To se stalo v rozmezí 24. - 31. minuty, kdy jsme třemi góly v rozmezí osmi minut upravili stav po prvním poločase na 4:0. I druhý poločas jsme začali aktivně a dvěma slepenými góly Davida Kutiše v 57. a 58. minutě jsme svoje vedení navýšili na 6:0. V 80. minutě pak ještě Filip Kment neproměnil nařízený pokutový kop a v poslední minutě utkání upravil po rohovém kopu Josef Dubský výsledek utkání na konečných 7:0. Všem našim hráčům děkuji za přístup k tomuto utkání i za kolektivní a bojovný výkon, našemu gólmanovi pak za vychytané čisté konto. Za podporu děkuji též našim divákům. Věřím, že tento výkon zopakujeme i v našem dalším utkání, které sehrajeme v neděli 11. října od 15.30 hodin na hřišti TJ Vlastiboř.

P. Ľachký [-] - M. Zeman [-] (46. J. Dubský [-] ) , D. Kutiš [-] , A. Fišer [-] , T. Vocílka [-] , J. Růžička [-] , P. Krejčí [-] , F. Kment [-] (83. I. Rankov [-] ) , J. Veselý [-] (46. D. Pakosta [-] ) , M. Blovský [-] (57. P. Komárek [-] ) , L. Havlík [-] (76. V. Dvořák [-] )