1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Derby ve Štěpánově nemělo vítěze

23

Štěpánov se rozešel s rezervou Bystřice smírně a oba celky si připsaly po bodu.

První poločas branka nepadla

V úvodním kole na sebe narazily týmy Bystřice a Štěpánova a čekalo se, kdo se v derby zápase prosadí jako první. Oba týmy se v první půli snažili o vstřelení branky, ale obě obrany a brankáři byly na svém místě. Do kabin se tedy šlo za bezgólového stavu.

Druhá půle skončila nerozhodně

Druhý poločas se hosté přeci jen dočkali vstřelené branky, když otevřel účet zápasu v 54. minutě Jan Rejzek - 0:1.Domácí poté přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a v 75. minutě vyrovnal domácí kanonýr Jan Veselský - 1:1. Poslední čtvrthodina již branku nepřinesla, a tak se body v derby dělily.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Ivo Jílek: S výsledkem jsme nakonec spokojeni a bereme bod.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Milan Tomášek: Byli jsme blízko ke třem bodům. Domácí se prosadili Veselským, příští kolo se budeme snažit v domácím prostředí vyhrát.

L. Fiala [-] - R. Jílek [-] (56. R. Irsenský [-] ) , J. Ludvík [-] , V. Kutnyk [-] , T. Houdek [-] , A. Janeček [-] (83. M. Menšík [-] ) , J. Veselský [-] , J. Kintr [-] , R. Hrubeš [-] (59. J. Šikula [-] ) , T. Richter [-] (46. P. Karásek [-] ) , O. Hrubeš [-]

P. Trávníček [-] - P. Tomášek [-] , J. Rejzek [-] , T. Samek [-] (78. L. Prüger [-] ) , Š. Buršík [-] , Z. Sklenář [-] , R. Kadlec [-] (90. M. Hofmann [-] ) , D. Zítka [-] (82. P. Podsedník [-] ) , R. Horák [-] , M. Svoboda [-] , M. Šponar [-]

ŽK: 29. T. Richter , 44. V. Kutnyk , 90. R. Irsenský - 26. M. Svoboda , 78. P. Tomášek .
Počet diváků: 118. Rozhodčí: INVALD Lukáš - OSMÍK Jiří, LUKÁŠEK Jiří (N).