6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Ve druhém poločase přišel kolaps Jimramova

25

Ve druhém poločase přišel kolaps Jimramova, který obdržel od Radostína pět branek

Jimramov vedl

V 6.kole OP přivítali domácí borce z Radostína a chtěli vylepšit mizerný výkon v minulém kole v Doubravníku. V prvním poločase byla hra po většinou vyrovnaná a odehrávala se převážně mezi šestnáctkami a šancí bylo minimum. Domácí byli důraznější a bojovnější a měli optickou převahu a výsledkem bylo vedení 1 : 0, které zařídil ve 35.minutě Tomáš Gregor, když využil nedorozumění v obraně hostí, obešel i brankáře a otevřel skóre utkání.

Jimramov nezvládl druhý poločas

O výsledku se prakticky rozhodlo v úvodu druhého poločasu, když hosté prakticky z ničeho dvakrát skórovali. Ve 47.minutě využil Oulehla nedorozumění v obraně domácích a téměř z nulového úhlu propašoval míč do sítě. V 50.minutě po pěkné akci domácích se vyznamenal hostující brankář Dupal když reflexivně vychytal Dvořáka. V 53.minutě Hrbek překvapil Hlaváče nepovedenou střelou a bylo to 1 : 2. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale chyběl jim klid v rozehrávce a tak branku hostí prakticky neohrozili.  V  69. minutě se probudil kanonýr hostí Císař a zvýšil na rozdíl dvou branek. Potom se utkání již pouze dohrávalo a vysokou porážku domácích potvrdil střídající Láznička , když jak v 80., tak v 87.minutě chladnokrevně zakončil a upravil na konečných 1 : 5. Domácím nejde upřít snahu, ale ta na body nestačí. Kladem utkání byla oboustraně slušná hra, když velmi dobře pískající rozhodčí König nepotřeboval žluté karty, což se v okresních soutěžích moc často nevidí.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Búro je možná až nezasloužené, ale na uměleckej dojem sere Bílej Tesák. Fotbal je o gólech a Radostín nám dal lekci z produktivity. První poločas jsme byli určitě lepším týmem a bylo vidět, že nejsme úplný lůzři, ale nemáme na to takhle odehrát celej zápas. Cesta ze sraček vede jen přes poctivej přístup a ŠSZ:-)))tak uvidíme za týden v Nové Vsi (Venco nebudu řídit:-))))))))Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Miroslav Láznička: Nadále pokračujeme v nevýrazných né-li špatných výkonech...naštěstí druhou půli jsme se probudili a konečně vstřelili i nějaké branky. Doufám, že ná právě vstřelené brnaky nakopnou k dalším lepším výsledkům.

A. Hlaváč [-] - P. Borovský [-] , Z. Novotný [-] , P. Sedlák [-] , P. Sedlák [-] - L. Bednář [-] , V. Peňáz [-] (62. K. Šenkýř [-] ) , M. Dvořák [-] , M. Zavadil [-] - L. Zavadil [-] , T. Gregor [-]

I. Dupal [-] - P. Císař [-] , D. Toman [-] (70. M. Láznička [-] ) , L. Kozel [-] , D. Hrbek [-] , O. Bradáč [-] , L. Dvořák [-] , L. Oulehla [-] , R. Fňukal [-] , P. Dvořák [-] , J. Kohout [-]

Počet diváků: 100. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - DOLEŽAL Kristián, DOLEŽAL Lukáš.