8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Ve Štěpánově se hrálo nerozhodně

27

Ve Štěpánově se hrálo nerozhodně a rezervní tým Nové Vsi si odvezl bod.

Hosté se dostali do vedení

V zápase byli favorizovaní hosté, kteří již od začátku tahali za delší konec a určovali tempo hry. V 16. minutě se také prosadili po gólu Jiřího Krejčího. V prvním poločase to bylo také vše podstatné, jinak byly vidět jen žluté karty a oba gólman byli vždy na místě.

Domácí ve druhé půli vyrovnali

Druhý poločas začal tlakem domácích, kteří se snažili o vyrovnání. To se jim povedlo v 67. minutě, kdy se trefil za Čížkova záda Jan Veselský - 1:1. Zbylá část zápasu se obešla bez větších gólových příležitostí a tak se domácí diváci museli spokojit s nerozhodným stavem a jedním bodem na svém kontě.