9.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Kdyně si pohlídala domácí půdu, Bříza pokračuje ve smolné sérii

0

Smolnou sérii se Horní Bříze nepodařilo zlomit ani v devátém kole se Kdyní. Naopak Kdyně si spravila chuť po zápasu osmého kola a doma zvítězila 4:2.

Skóre otevřeli domácí až v závěru půle

První půle dlouho nenabídla divákům branku. Trochu více ze hry měla v jejím průběhu Horní Bříza, nicméně Kdyně hrála takticky a svého soupeře téměř k ničemu nepouštěla, naopak si vytvořila dost šancí, kdy dala tyčku, a k vidění bylo několik dobrých střeleckých pokusů domácích hráčů. Skóre otevřel až ve dvaačtyřicáté minutě Jaromír Iha.

Pět branek přinesla druhá půle

Hned pět branek přinesla půle druhá. Nejprve navýšil vedení domácích v šestačtyřicáté minutě Lukáš Výškrabka, nicméně Jiří Sedlecký v padesáté minutě snížil náskok domácích na 2:1. Kdyně se dlouhodobě trápí s tím, že když promění, záhy gól dostane. Taková situace se opakovala v rámci druhé půle ještě jednou. Ve dvaašedesáté minutě navýšil vedení domácích Karel Forst, ale v devětašedesáté minutě dal ze standardky z rohového kopu Martin Paukner na 3:2. Závěrečný gól pak přišel tři minuty před koncem a Kolja Hamor jím upravil skóre na 4:2.

SK Kdyně 1920
Vladimír Trumpeš: "Po tom, co jsme předvedli minulý týden, kdy hodně invidividuální chyby rozhodly o tom, že jsme prohráli, tak teď si myslím, že zápas byl po taktické stránce velice dobře sehraný. U Horní Břízy je vidět, že dlouhé roky hrála krajský přebor, protože herně mají hráči dobrý pohyb, ale my jsme to hráli lépe."

SK Horní Bříza
Martin Löffelman: "My jsme hráli příšerně, soupeři jsme nabídli po našich hrubých chybách všechny góly, hráli jsme nekoncentrovaně."

V. Horáček [-] - R. Mathauser [-] (90. M. Janeček [-] ) , K. Knauer [-] , M. Džugan [-] (60. P. Černý [-] ) , M. Výškrabka [-] (51. K. Forst [-] ) , K. Šmejkal [-] , V. Mifek [-] , J. Iha [-] (46. M. Miklič [-] ) , L. Výškrabka [-] , P. Forst [-] , P. Blažek [-]

L. Šimandl [-] - M. Fišer [-] , A. Lavička [-] , V. Zavadil [-] , J. Sedlecký [-] , R. Šimice [-] - M. Macháček [-] , Z. Netáhlo [-] (46. V. Kožíšek [-] ) , M. Paukner [-] - M. Zavadil [-] (70. K. Příhoda [-] ) , V. Čermák [-]

ŽK: 17. M. Džugan , 39. P. Blažek , 69. L. Výškrabka , 71. P. Černý - 27. V. Zavadil , 85. R. Šimice .
Hráči zápasu: R. Mathauser - V. Kožíšek .
Místo: Kdyně. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Petržilka Jiří - PRESSL Václav, POHANČENÍK Pavel.