7.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

--

3

Morkovice hrají podzimní část kvůli rekonstrukci svého hřiště ve Zdounkách a tentokrát přivítaly fotbalisty z Bystřice pod Hostýnem. Hosté v první půli tahali za kratší konec a domácí vedli o dvě branky. Domácí ve druhé půli přidali třetí trefu, hosté korigovali Juráněm až v nastaveném času.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky

"Utkání s Bystřicí pod Hostýnem jsme celkově zvládli, zasloužená výhra a zisk tří bodů. Herní projev mužstva byl v prvním poločase lepší než ve druhém poločase. Více jsme byli aktivní v držení míče, pohyblivější a herní situace jsme řešili více kombinačně. Podařilo se nám vsítit dvě branky a s náskokem jsme šli do druhého poločasu. Po přestávce jsme vypadli z herního tempa. Nedařilo se nám držet míč na kopačkách, byli jsme více nepřesní v situacích kdy jsme mohli zahrozit z rychlého protiútoku. Podařilo se nám vsítit  třetí branku. Utkání jsme dohráli pod tlakem soupeře, který v poslední minutě utkání korigoval výsledek na 3:1. Zmíním můj obdiv k hráčům, kteří v zápase byli zdravotně limitováni, že nastoupili a pomohli k vítězství," řekl k duelu trenér Morkovic Radek Barnet.

Domácí celek si tříbodovou výhru v pohodě ohlídal

web Bystřice pod Hostýnem:    Hodnocení zápasu - trenér J.Lehkoživ: ,,Je to stále stejná písnička, soupeřům nabízíme laciné branky v úvodu zápasu, a sami se tak dostáváme do herní nepohody. Ukazuje se, že v mužstvu nemáme hráče, který by naši hru zklidnil a dal jí nějaký řád. Je vidět, že uvolnění Krajcara do Kozlovic byla velká chyba, protože právě takový typ hráče nám teď chybí.                                         Více foto na: https://fcmorkovice.rajce.idnes.cz/

FC Morkovice
facebook Morkovic: V okresním derby porazilo naše A mužstvo soupeře z Bystřice pod Hostýnem 3 : 1 Dvě branky dal Radim Zápařka, jednu Mara Oplt.