4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Luhačovický Durďa hattrickem sestřelil Slavkov pod Hostýnem

9. D. Mrázek , 77. Z. Sadil - 7. L. Ďurďa , 27. L. Ďurďa , 84. L. Ďurďa (p.)
19

Luhačovická rezerva zavítala do Slavkova pod Hostýnem. Domácí celek se zatím v soutěži trápí a hosté toho dokázali náležitě využít. Střelecky se zaskvěl luhačovický Durďa, který zaznamenal hattrick.

Hosté byli střelecky efektivnější a dali dvě branky

"Náš zápas s luhačovickou rezervou se hrál před slušnou diváckou kulisou. Hrálo se v tempu, nahoru a dolů, šance na obou stranách. První poločas hosté byli o trošku lepší i se štěstím vedli. Druhý poločas jsme byli lepším týmem my. Když jsme si vytvořili několik šancí a zatápěli soupeři. Bohužel jsme je neproměnili. Zápasu se více hodila remíza, která by byla spravedlivá pro oba celky. Asi zatím letos nejlepší výkon od nás, ikdyz jsme dostaly laciné branky. Jediné co nemůžou fanoušci rozdýchat, je výkon rozhodčích," hodnotí nepovedený duel hráč domácího týmu Jiří Pavlica.

Hosté dokázali v závěru strhnout výhru na svoji stranu

V sobotním duelu se Slavkovem pod Hostýnem se výborným výkonem představil Lukáš Ďurďa, který zajistil všechny luhačovické trefy do soupeřovy svatyně. Díky jeho hattricku podlehl Slavkov Luhačovickému béčku 2:3 a B-tým lázeňského města zaznamenal první výhru v sezóně. Ďurďa skóroval už v 7. minutě a dostal Luhačovice do vedení, ale Slavkov rychle srovnal Mrázkem o dvě minuty později. Ještě v první půli se Ďurďa trefil znovu, a to ve 27. minutě, a tak naši šli opět do vedení. Ve druhém poločase pak srovnal v 77. minutě Sadil. Vítězství Luhačovicím a sobě hattrick zajistil pak Ďurďa v 84. minutě proměněním pokutového kopu.

TJ Slavkov pod Hostýnem
Jiří Pavlica, hráč: Utkání jsme ztratili v samotném závěru, hosté byli v zakončení přesnější.

FK Luhačovice B
facebook Luhačovic: Béčko si připisuje první výhru v sezóně! Vítězíme ve Slavkově pod Hostýnem 3:2!

L. Neradil [-] - D. Mrázek [-] , P. Krajcar [-] , F. Kostov [-] , R. Ponížil [-] , J. Pavlica [-] , M. Kužel [-] , J. Krajcar [-] , P. Šimčík [-] , P. Darebníček [-] (55. L. Urbánek [-] ) , Z. Sadil [-]

M. Piják [-] - M. Horáček [-] (74. E. Riečičiar [-] ) , P. Zapletal [-] , J. Jelínek [-] , Z. Červenka [-] , L. Ďurďa [-] (90. L. Michna [-] ) , D. Mejzlík [-] , J. Plášek [-] , R. Slobodian [-] , M. Hyžík [-] , T. Maček [-]

ŽK: 87. P. Šimčík - 85. L. Ďurďa , 89. E. Riečičiar .
Hráči zápasu: D. Mrázek , Z. Sadil - L. Ďurďa , R. Slobodian .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: DOBIÁŠ Adam - ŠEVČÍK Igor, VYCHODIL Michal.