7.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

--

--

Místní derby mezi Jaroslavicemi a Březnicí skončilo smírem. Na penalty vyhráli hosté

15

Další místní derby bylo k vidění v sobotním odpoledni v Jaroslavicích, kam zavítali fotbalisté z nedaleké Březnice. V první půli se diváci branky nedočkali. Ve druhém poločasu padlo po jedné brance na každé straně a zápas tak dospěl k penaltách. V nich byli úspěšnější hosté.

V prvním dějství se diváci branky nedočkali

"Před pěknou diváckou kulisou se hrál svižný fotbal. V prvním poločase měli oba soupeři po jedné vyložené šanci, ale v rozhodující situaci branku nestřelili. Domácí se druhém poločase dožadovali penalty, ale rozhodčí údajnou ruku neviděl. 66 minutě vybojoval balón Václav Chovanec, poslal balón za obranu a Zikmund v tváří v tvář poslal Jaroslavice do vedení. Na druhé straně fauloval domácí obránce ve vápně a byla nařízena penalta, kterou Čelůstka neproměnil. Vyrovnání přišlo záhy, kdy se sám na velkém vápně ocitl Běhula a pomalu k tyči vyrovnal na 1: 1, hodnotí duel domácí hráč Šimon Polách.

Ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně

Stanislav Vávra (hlavní trenér, Březnice): „Na těžké půdě v Jaroslavicích jsme chtěli odčinit nepovedený domácí zápas z minulého kola. I bez některých nemocných hráčů jsme předvedli dobrý výkon, nechyběla hlavně bojovnost a chuť. Většinu zápasu jsme byli lepší, což se projevilo na množství šancí, bohužel většina z nich včetně penalty skončila na brankové konstrukci. Bod navíc jsme si určitě zasloužili. Kluky musím za předvedený výkon pochválit a doufám, že ve stejném duchu budeme pokračovat i nadále.“ Domácí vedli na penalty už o dvě branky ale i to jim nestačilo a v šesté sérii selhali i napotřetí.

Na penalty vyhráli hosté

Na penalty vyhráli hosté 4:3

SK Jaroslavice
facebook Jaroslavic: Z derby bereme jenom jeden bod.

SK Březnice
facebook Březnice:

M. Gazdík [-] - O. Polách [-] , M. Podéšť [-] , M. Zikmund [-] , T. Valenta [-] - J. Kurtin [-] , V. Chovanec [-] , Š. Polách [-] (73. P. Paníček [-] ) , D. Mynarčík [-] (59. A. Hrazdíra [-] ) - J. Fajgara [-] (63. P. Bětík [-] ) - T. Batík [-] (81. D. Vrba [-] )

SK Březnice
M. Dyšlevský [-] - J. Králík [-] , L. Hamerník [-] , D. Rosinec [-] , J. Mňačko [-] (83. M. Trčala [-] ) , R. Kamenčák [-] , L. Kadrle [-] , P. Čelůstka [-] (89. M. Dostál [-] ) , D. Vávra [-] , A. Běhula [-] , M. Kozmík [-]

ŽK: 67. T. Valenta - 45. R. Kamenčák , 57. D. Vávra , 79. L. Kadrle .
Hráči zápasu: M. Podéšť , M. Zikmund - L. Hamerník , A. Běhula .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: DOBIÁŠ Adam - NUC Jiří, RUMAN Josef.