10.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Hulínský Aleš Tabara pěti trefami sestřelil Jaroslavice

9. S. Mrhálek , 16. A. Dutkevič , 19. A. Tabara , 34. A. Tabara , 43. A. Tabara , 51. A. Tabara , 56. A. Tabara , 67. A. Dutkevič , 82. P. Motal - 90. P. Žbel (p.)
18

Do Hulína zavítaly Jaroslavice a očekával se poměrně vyrovnaný duel. To ale domácí celek nedopustil a již v prvním dějství nasázel hostím pět branek. Brankostroj domácích pokračoval i po přestávce, hosté dali čestný úspěch až v poslední minutě. Na demolici hostí se hned pěti trefami podílel Aleš Tabara.

Domácí předvedli v první půli ofenzívní smršť

Z webu hlínské Admiry:

Poslední zápas před 14-ti denní covidovou přestávkou se stal naší jednoznačnou záležitostí, od začátku jsme měli hru jasně v moci a již v 9 minutě po akci Tabary s Dutkevičem dostal míč na vápno Mrhálek a otevřel skóre. 1:0. V 15 minutě měl svou první šanci Tabara, ale tváří v tvář branaři trefil jen jeho nohy. O minutu později to bylo 2:0, Dutkevič ve vápně na dlouhou nohu propasíroval míč k levé tyči. Ve 20 minutě spustil svůj gólostroj Tabara, kdy po špatné rozehrávce branaře získal míč na vápně a zvýšil na 3:0. Ve 31 minutě odcentroval zleva Dutkevič a Tabara hlavou zvyšuje na 4:0. Hosté měli velkou šanci ve 40 minutě, dostali se do našeho vápna a po kličce Černockému měli prázdnou bránu, ale proti byl Csomor, který záchranářským skluzem míč do brány nepustil. Ve 43 minutě završil čistý hatrick Tabara, když dostal míč za obranu a střelou k pravé tyči zvýšil na poločasových 5:0.

Brankostroj domácích pokračoval i po přestávce

I druhou půli jsme pokračovali v brankových hodech, v 51 minut našel Němec nezištnou přihrávkou zleva volného Tabaru a bylo to 6:0. V 56 minutě si spplupráci zopakovali, znovu Němec odcentroval zleva a Tabara vstřelil svůj pátý gól v zápase a zvyšuje na 7:0. V 64 minutě mohl zvýšit Němec, po přečíslení obrany dostal míč na vápno, ale střílel vedle levé tyče. V 67 minutě se Němec znovu proměnil na nahrávače, z pravé strany našel ve vápně volného Dutkeviče, který dloubl branaře na 8:0. V 73 minutě se dostal na hřiště i Motal, který se v 81 minutě dočkal i branky, když si po výkopu od naší brány všiml vyběhnuvšího branaře a ze 40 metrů jej přehodil a míč končí v síti. 9:0. Poté se dočkali i hosté, nejdříve v 86 minutě trefili hezkou střelou z dálky naši pravou tyč a v 90 minutě po šlapáku ve vápně kopali penaltu, ze které snížili na 9:1.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Před zatím dvoutýdenní nucené přestávce jsme si pěkně zastříleli a uvidíme, co bude se sezonou dále.