1.kolo, Plzeňský | Domažlice | IV. třída , 2015-2016

--

Absence velkého počtu hráčů přinesla domácím debakl

13. J. Bultas (p.) - 3. M. Kruml , 27. M. Suchý , 31. J. Pustina , 35. M. Kruml , 38. J. Pustina , 47. M. Kruml , 49. J. Pustina , 53. M. Kruml , 55. J. Pustina , 60. J. Pustina , 83. K. Hruška
0

V dnešním utkání prvního kola se střetli hráči domácího Oplotce s hosty ze Zahořan. Na obou stranách chyběla spousta hráčů a tak to byl hodně nevyrovnaný zápas. Hosté díky širšímu kádru dali dohromady kompletní sestavu, ale domácí takové štěstí neměli. Sešlo se jich pouze osm. Tady proto není moc o čem se rozepisovat, protože od začátku to byl nerovný boj. Hosté šli do vedení již ve 3 minutě, domácím se pak ještě podařilo o deset minut později srovnat z pokutového kopu. To ale bylo ze strany oslabených domácích vše. Brzy jim došly síly a tak se jen čekalo na to, kolikrát se trefí hosté do černého. Nakonec se trefili hned jedenáctkrát, kdy se o góly postarali hlavně dva hráči. Jaromír Pustina, který dal 5 branek, a Martin Kruml, který se trefil čtyřikrát. Po jednom zásahu si pak připsali ještě Michal Suchý a střídající Kamil Hruška. Tento nerovný souboj nakonec odnesli domácí debaklem 1:11

TJ Sokol Zahořany
Jiří Zenefels: Na obou stranách chyběla spousta hráčů. Domácí byli jen v osmi, nám se díky širokému kádru podařilo dát dohromady kompletní sestavu. Domácí srovnali z penalty, pak jim došly síly a bylo to jen o počtu gólů.

TJ Sedmihoří Oplotec
D. Dietz [-] - M. Sláma [-] , J. Peteřík [-] , B. Sušický [-] - J. Bultas [-] , J. Tengler [-] , M. Kuzma [-] - J. Šinál [-] , A. Kuma [-]

M. Pustina [-] - J. Zenefels [-] , M. Suchý [-] , R. Schreiner [-] , J. Pustina [-] , J. Ouřada [-] (73. K. Hruška [-] ) , J. Ment [-] , M. Kruml [-] , L. Krátký [-] , M. Antoš [-] , M. Adámek [-]

Místo: Oplotec. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Štěpán Zdeněk - KUZMA Jan (N), HEŘMAN Miroslav (N).