--

Vltavín doma přehrál béčko Plzně

32. L. Veselý , 40. P. Pejša , 57. P. Pejša (p.) - 13. A. Kronus
10

Plzeňské béčko na hřšti Vltavínu představilo jedinou posilu z áčka, Ondřeje Pachlopníka. Domácí zvítězili 3:1 i díky dvěma brankám kanonýra Pejši.

Zdroj: Web FC Viktoria Plzeň

FC Viktoria Plzeň B
Josef Parlásek - hlavní trenér: Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání a zaslouženě šli do vedení. Bohužel ještě v průběhu poločasu jsme o něj přišli, první brance předcházela naše chyba a druhý gól jsme dostali ze standardky. Vstup do druhé půle byl velmi dobrý, měli jsme dvě velké šance na vyrovnání, ale bohužel jsme je neproměnili. Soupeř pak ze sporné penalty dal na 3:1. V závěru ještě dostal Vltavín červenou kartu, ale z tlaku a velkého množství standardek už jsme nedokázali dát gól. Celkově se na góly hrozně nadřeme a dostáváme hloupé branky. Ale jde o cennou zkušenost, hráči to odmakali, musí se ponaučit a přenést přístup a nasazení do dalšího zápasu. A hlavně se vyvarovat chyb, které pak hrozně bolí.