11.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Studánka udržela druhé místo v nedělním poledni porazila Vranov

19. M. Berka , 45. M. Berka , 52. J. Mertl , 54. R. Černý , 76. J. Černý , 86. M. Berka - 31. J. Petřina , 85. J. Matějka
0

Studánka dokázala v posledním zápase získat důležité dva body v utkání proti Tisové, která Studánce dýchá ze třetího místa na záda. Tentokrát si fotbalisté Dynama poradili i s Vranovem a zvítězili 6:2. Hattrickem se v utkání blýskl Marek Berka, který si tak zajistil místo v sestavě kola.

První poločas nabídl vyrovnanou hru obou týmů

Hosté z Vranova v první půlce vůbec nepůsobili jako horší celek. Dokázali hrát s domácím celkem vyrovnanou hru a dlouho to i vypadalo, že poločas skončí po gólu na obou stranách. Ale od začátku- Výborné utkání zahrál Marek Berka, který dokázal zaznamenat jeden z dalších hattricků v sezóně. V 19. minutě svým obvyklým způsobem utekl po levé straně hřiště a dokázal prostřelil brankáře hostů-1:0. Jenže hosté dokázali ve 31. minutě srovnat utkání, když se prosadil Jan Petřina-1:1. Dlouho to vypadalo, že první poločas více nepřinese, ale byl to opět Marek Berka, který dokázal utéct obraně, tentokrát po pravé straně a dokázat tak upravit poločasové skóre 2:1.

Druhý poločas ovládli domácí

Do druhého poločasu už lépe vstoupil domácí celek. Krásnou rano zpoza vápna se prezentoval Jaroslav Mertl, který poslal míč přesně pod břevno a zvýšil tak na 3:1. O dvě minuty později po centru Arvaje hlavou prostřelil gólmana kapitán domácích Radek Černý a zvýšil tak na 4:1. Domácí po třígólovém náskoku převážně kontrolovali hru a do ničeho velkého se nehrnuli. V 76. minutě jsme byli svědkem pověstného ''Já na bráchu, brácha na mě'' když kapitán domácího celku Radek Černý našel na vápně přihrávkou bratra Jaroslava Černého a ten zvýšil na 5:1. Hosté dokázali po gólu Jana Matějky snížit na 5:2, ale byl to opět mladý hráč Studánky Marek Berka, který měl v utkání poslední slovo. Na velkém vápně předběhl svého spoluhráče Uhlíře, převzal míč a uklidil ho do brány a rozhodl tak o vítězství domácího celku 6:2.

TJ Dynamo Studánka B
M. Horáček [-] (46. O. Janovec [-] ) - J. Honzátko [-] , J. Síka [-] , L. Klas [-] - R. Černý [-] , J. Černý [-] , J. Mertl [-] , A. Arvaj [-] (65. T. Tengler [-] ) , M. Berka [-] - M. Soltész [-] , J. Uhlíř [-]

TJ Jiskra Vranov
T. Kůstka [-] - P. Soukup [-] , M. Budek [-] - M. Komárek [-] (56. P. Spievak [-] ) , J. Petřina [-] , P. Harančík [-] , J. Matějka [-] , J. Šubrt [-] , T. Barančík [-] , M. Šůs [-] , V. Šneberk [-]

ŽK: 59. J. Matějka .
Místo: Studánka. Počet diváků: 32. Rozhodčí: Požárek Zdeněk - LIPCHAVSKÝ Josef (N), BENEŠ Richard (N).