5.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hosté rozhodli už v prvním poločase

0

Studánka si dále drží neporazitelnost, Hošťka doma ztratila všechny body. Dvěmi góly se na výhře hostů podílel i Jan Kotrba

Góly Uhlíře a Kotrby rozhodly o vedení hostů

Zápas Hošťky proti Studánce měl nabídnout vyrovnané utkání, ovšem natolik vyrovnané nebylo. Domácí nevěděli jak naložit s vytvořenými šanci a hosté dlouho také nemohly dát branku. První gól utkání vstřelil Uhlíř, který jako první překonal brankáře Kellnera.-0:1. 7 minut po prvním gólu inkasovali domácí podruhé, tentokrát se prosadil Jan Kotrba-0:2. První poločas nic dalšího nepřinesl a tak hosté odcházeli do kabin rozhodně spokojenější.

Hošťka branku nevstřelila, zvítězily proto hosté

I v druhém poločasu hrály hlavně hosté. V 75. minutě potvrdil převahu hostů svým druhým gólem Jan Kotrba.0:3. Domácí se opravdu trápily a hosté mohou děkovat i vlastnímu brankáři Horáčkovi, který pochytal několik šancí domácích. Hosté vyhrály zaslouženě v Hošťce 0:3 a zůstávají i nadále neporaženým klubem.
Nejlepším hráčem hostujícího klubu byl jednoznačně Jan Kotrba, který vsítil dva góly. Za zmínku stojí určitě i výkon brankáře hostů Michala Horáčka.

TJ Dynamo Studánka B
Ohlasy- Studánka- Jaroslav Černý: Terén nám nedovolil hrát kombinačně, také se zranilo 5 hráčů z obou klubů. Rozhodli jsme dvěma góly v prvním poločase. Výborně hrál celý tým.

Inter Hošťka
O. Kelner [-] - J. Peňák [-] , P. Pokorný [-] , F. Cingroš [-] , A. Zeman [-] , J. Hečko [-] , J. Hečko [-] , R. Hečko [-] , B. Pokorný [-] (19. M. Javorský [-] ) , L. Jurek [-] , M. Brožek [-] (13. R. Valuš [-] )

M. Horáček [-] - J. Síka [-] (70. K. Zušťák [-] ) , L. Honzík [-] , J. Sýkora [-] - A. Arvaj [-] (30. P. Ráž [-] ) , J. Černý [-] , R. Černý [-] - M. Bureš [-] , J. Uhlíř [-] , J. Kotrba [-] (80. T. Tengler [-] ) , Š. Štrunc [-] -

ŽK: 35. J. Síka .
Místo: Hošťka. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Rezek Karel - SVOBODA Pavel (N), LIPCHAVSKÝ Josef (N).