4.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Bernartice poprvé v sezóně narazily, nestačily na silnou Studánku

9. M. Berka , 14. J. Kotrba , 25. M. Berka , 43. M. Berka , 60. Š. Štrunc , 90. M. Berka (p.) - 47. A. Novák
0

Bernartice se k týmům bez prohry v soutěži nepřipojily, ve Studánce obdržely debakl 6:1.Studánka je třetím týmem bez prohry v soutěži. Velký zápas předvedl záložník Studánky Marek Berka, který Bernartice sestřelil čtyřmi góly.

Již první poločas ukázal silnější tým

Studánka se poprvé v sezóně představila na vlastním trávníku. A diváky rozjásal hned v 9. minutě Marek Berka, který poprvé rozvlnil síť hostí.-1:0

Ve 14. minutě už to bylo 2:0 po gólu Jana Kotrby, a s hosty to nevypadalo vůbec dobře.
Když do poločasu přidal ještě 2 branky Marek Berka a zkompletoval hattrick, bylo téměř hotovo.
První poločas ovládli domácí výsledkem 4:0.

Druhý poločas ovládli opět domácí, i když první gól vsítili hosté

Hned po začátku druhého poločasu vstřelili gól hosté, ve 47. minutě prostřelil brankáře domácích Aleš Novák- 4:1

Ovšem to bylo od hostů téměř všechno, poté úřadovali opět domácí. V 60. minutě prostřelil brankáře hostí Štěpán Štrunc a zvýšil tak na 5:1
Před koncem utkání ještě rozhodčí nařídil pokutový kop pro domácí, ke kterému se postavil Marek Berka a svým čtvrtým gólem v utkání zpečetil výhru svého týmu na 6:1.

TJ Dynamo Studánka B
Ohlasy-Studánka-Jaroslav Černý: Přehráli jsme Bernartice kombinační hrou a brzy jsme vedly 2:0. Hosté se prakticky zlomili po třetím gólu a pak do poločasu, kdy padl čtvrtý gól.

M. Horáček [-] - J. Honzátko [-] , J. Sýkora [-] , L. Honzík [-] (61. J. Síka [-] ) - M. Berka [-] , A. Arvaj [-] , R. Černý [-] , J. Černý [-] - Š. Štrunc [-] , J. Kotrba [-] , J. Uhlíř [-]

TJ Sokol Bernartice
J. Bachroň [-] - P. Habart [-] , M. Šika [-] , J. Hofman [-] , J. Chmelíř [-] - V. Moravec [-] (10. J. Habart [-] ) , J. Kocourek [-] , J. Klinka [-] , A. Novák [-] , Š. Szitaš [-] - K. Moravec [-] -

ŽK: 49. J. Habart , 52. J. Hofman , 56. P. Habart , 64. K. Moravec , 67. Š. Szitaš .
Místo: Studánka. Počet diváků: 25. Rozhodčí: Požárek Zdeněk - ANDRLE Slavomír (N), PINTA Pavel (N).