4.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

0

Zhoř na čtvrtý pokus body doma nezískala, Hošťka potvrdila  výbornou formu a ze Zhoře odváží další 3 body.
Hošťka tak společně s Halží zůstávají jedinými neporaženými mužstvy.

Střídání znamenalo pro Hošťku první gól

Do utkání nastoupili oba týmy v dobrém rozpoložení, ovšem netrvalo dlouho a Hošťka ukázala, kdo je favoritem zápasu a bude aktivnější.

V 21. minutě přišlo střídání na straně Hošťky, kdy hřiště opustil Pokorný Bohumil, na jeho místo přišel Pokorný Patrik.
Netrvalo totiž dlouho a střídající hráč Patrik Pokorný po chybě v obraně domácích ve 30. minutě rozvlnil poprvé síť za zády zkušeného brankáře-0:1

Po inkasované brance hosté v klidu drželi balon a do ničeho domácí příliš nepouštěli. Do konce prvního poločasu se toho více neudálo a tak 1. poločas skončil 0:1.

V druhém poločase se vylučovalo na obou stranách, Hošťka potvrdila 3 body

Druhý poločas přinesl na každé straně změnu v podobě střídání, domácí se snažili o vyrovnání.

Ti kdo ovšem hráli, byli hráči Hošťky, kteří Zhoř do větších šancí opět nepouštěli.
V 66. minutě se vylučovalo na obou stranách, kdy souboj psychicky nezvládli za domácí Milan Sobíček a za hosty Jakub Hečko a tak se necelou půl hodiny před koncem utkání poroučeli do sprch. V 70. minutě o vítězi utkání rozhodl kapitán Jan Hečko, který po samostatném úniku bez problému uklidil míč za zády brankáře-0:2.

To ovšem v podání kapitána hostů nebylo vše, o 3 minuty později přidal Jan Hečko druhý gól a zařídil tak výhru svého týmu 0:3.

TJ Jiskra Zhoř
Ohlasy-Zhoř-Jaroslav Vraný: Myslím,že na naše možnosti jsme hráli dobrý fotbal, zápas se trochu vyhecoval, ale vše nakonec dopadlo dobře.

S. Vozabule [-] - F. Vraný [-] (45. G. Gabriš [-] ) , M. Sobíšek [-] , J. Vraný [-] , P. Bartoš [-] , P. Jindra [-] , J. Janeček [-] , M. Dub [-] , M. Sobíček [-] , K. Machovský [-] , L. Hakel [-]

Inter Hošťka
O. Kelner [-] - M. Brožek [-] , F. Cingroš [-] , A. Zeman [-] , J. Hečko [-] , J. Hečko [-] , J. Hečko [-] , R. Hečko [-] (45. J. Peňák [-] ) , B. Pokorný [-] (21. P. Pokorný [-] ) , L. Jurek [-] , M. Brožek [-]

ŽK: 42. L. Hakel , 72. M. Sobíšek , 83. P. Bartoš . ČK: 66. M. Sobíček - 66. J. Hečko .
Místo: Zhoř. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Požárek Lukáš - BUREŠ Miroslav (N), SVOBODA Pavel (N).