4.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dlouho vyrovnané utkání rozhodl na stranu domácích Petr Pikl

0

Obě mužstva v posledním kole utrpěla porážku, proto bylo jasné, že 3 body budou chtít oba týmy. Damnovští rozhodně nebyli pro Chodský Újezd slabým soupeřem, utkání rozhodl až v 75. minutě Petr Pikl. Domácí si tak dokráčeli pro první 3 body v soutěži.

První poločas přinesl jednu branku domácích

Domácí i hosté začali utkání velmi aktivně, šance na obou stranách hasili brankáři, na straně Damnova hodně pomáhala obrana.

Ve 33. minutě ovšem lovil míč ze sítě právě Damnovský brankář Hes, kterého překonal domácí útočník Milan Hollý-1:0

Do konce prvního poločasu už se žádné zvraty neudály a tak domácí šli do kabin za vedení 1:0.

Damnov srovnal díky střídání

Se začátkem druhého poločasu přišlo i střídání hostů- na hřiště se podíval zkušený Miroslav Bostl a byl to právě on, kdo v 56. minutě srovnal hlavou po standardní situaci za záda Jiřího Čepeláka-1:1. Od vyrovnávacího gólu se hrál pohledný fotbal na obou stranách, pokusy na straně domácích hasila obrana Damnova, nebo brankář Hes, na straně druhé zase spoluhráče nezklamal Jiří Čepelák. A tak v 75. minutě napřáhl z hranice velkého vápna Petr Pikl a poslal míč přímo pod břevno hostujícícho brankáře-2:1. Domácí už si utkání pohlídali a brali tak 3 body za vítězství 2:1

TJ Chodský Újezd B
Ohlasy-Chodský Újezd-Jaroslav Šroubek: Myslím si, že tento zápas se vydařil, sešli jsme se v silné sestavě, hlavně naši střídající dorostenci ukázali, že umí hrát proti starším a zkušenějším.

TJ Sokol Damnov B
Damnov- Miroslav Bostl: Utkání bylo velice vyrovnané a myslím, že by mu více slušela remíza.

J. Čepelák [-] - J. Zivčák [-] , L. Pikl ml. [-] - M. Pechr [-] , P. Šiler [-] , P. Tomek [-] , J. Fabo [-] - P. Pikl st. [-] , M. Hollý [-] , S. Štěrba [-] - J. Šroubek [-]

S. Hes [-] - T. Majerčík [-] , J. Fuchs [-] , R. Steiniger [-] , J. Janků [-] , M. Thürmer [-] , J. Novák [-] , T. Hruška [-] (46. M. Bostl [-] ) , J. Dietl [-] , L. Rabas [-] , J. Procházka [-]

Místo: Horní Jadruž. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Chval Pavel - PIKL Petr (N), MAJERČÍK Jaroslav (N).