12.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Fotbalisté Napajedel si v Brumově otevřeli střelnici

8

Do Brumova zavítali fotbalisté Napajedel a na zrekonstruovaném hřišti si s chutí zastříleli. V první půli vedli hosté o jednu branku. Druhý poločas byl vyrovnaný až do 70. minuty, závěr ale už vyzněl jednoznačně pro Fatru a její hráči na zeleném pažitu dominovali.

Hosté vstřelili dvě branky

Lukáš Juřica, vedoucí týmu FC Brumov: Zaspali jsme začátek a soupeř z Napajedel nás hned potrestal. Celkově první půle byla od nás ospalá a do šatny se šlo s výsledkem 1:2 pro hostující tým. Druhý poločas jsme začali aktivně a povedlo se nám opět dorovnat a chvíli to vypadalo, že přidáme i další branku. To se nám ale nepodařilo. Utkání se zlomilo v 70. minutě, kdy Napajedla vstřelila třetí gól, na který se nám už nepovedlo odpovědět. Bohužel poté jsme ještě třikrát inkasovali. Hosté si nakonec odvážejí vysokou výhru, přesto bylo utkání ještě dvacet minut před koncem vyrovnané. Závěr utkání se nám ale vůbec nepovedl a hosté nám dali lekci z produktivity. “

Hosté představili brankostroj

Josef Pospíšil, trenér Napajedel: „Úvod a dá se říct, že i celý první poločas jsme zvládli. Už ve 4. minutě jsme se dostali do vedení Saibertem, další šance jsme nevyužili a po vlastní brance jsme šli do vedení gólem Holomka. Ovšem prvních dvacet minut druhé půle se nám tedy vůbec nepovedl. Prohrávali jsme osobní souboje, nechali jsme se zatlačit, i když jsme věděli, že se domácí budou snažit o vyrovnání. To se jim bohužel povedlo po hodině hry. Nicméně to bylo ze strany Brumova vše, my jsme konečně pochopili, že se naše hra musí zlepšit a od 70. minuty, kdy jsme šli opět do vedení Huťkou, jsme hru zcela ovládli a přidali další tři góly. Naše vysoké vítězství je pro domácí kruté, ale vyhráli jsme zaslouženě.“