3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

O výhře Kostelce u Zlína nad Jaroslavicemi rozhodl v poslední minutě Horáček

13. P. Dočkal , 22. L. Macalík (vl.) , 90. D. Horáček - 39. J. Kurtin , 84. L. Macalík
19

Vyrovnané utkání zvládli nakonec lépe domácí fotbalisté. O jejich výhře rozhodl v poslední minutě bývalý divizní fotbalista Slavičína Dan Horáček.

Domácí dali dvě branku

Utkání v Kostelci u Zlína slibovalo vyrovnanou partii, což se nakonec do puntíku vyplnilo. Diváci sledovali dramatickou podívanou do posledního hvizdu. Domácí celek před sezonou hodně posílil, když z divizního Slavičína přišli brankář Jelínek a středopolař Horáček. Právě druhý jmenovaný rozhodl v poslední minutě tento vyrovnaný duel. Na obě strany se podaři dát branku jaroslavickému Macalíkovi, nejprve do vlastní sítě a potom pár minut před koncem i do té domácí.  Utkání nabídlo zajímavý fotbal, prohra pro hosty v poslední minutě je krutá, za předvedenou hru by si bod určitě zasloužili.

Domácí strhli výhru na svoji stranu

Vlastimil Fišer mladší, Kostelec: „V úmorném horku se od začátku hrálo vyrovnané utkání. Do vedení se ve 13. minutě dostali domácí, když se po rohovém kopu prosadil kapitán Dočkal. O necelých 10 minut později zvýšil Kostelec na 2:0 vlastním gólem hostů po dobře zahraném rohu Horáčka. I za stavu 2:0 pro domácí pokračovalo vyrovnané utkání. Hosté z Jaroslavic snížili ve 39. minutě nechytatelnou střelou Kurtina. Druhý poločas začal převahou hostů, kteří se dostali do několika velkých šancí. Domácí držel jistě chytající Křížek. Hostům se nakonec přeci jen podařilo zužitkovat tlak v 84. minutě střelou Macalíka. Kostelečtí ovšem nesložili zbraně a v 90. minutě strhli vedení opět na svou stranu zásluhou výborně hrajícího Horáčka, letní posily z divizního Slavičína. Domácí získali důležité tři body."

TJ Sokol Kostelec-Zlín
M. Křížek [-] - J. Kolář [-] , T. Rudolf [-] , T. Vítek [-] - D. Grác [-] (46. M. Plechač [-] ) , S. Červenka [-] (46. M. Staněk [-] ) , D. Horáček [-] , R. Korvas [-] (82. D. Hladiš [-] ) - T. Křenek [-] (70. M. Baďura [-] ) , P. Dočkal [-] , J. Krajča [-] -

SK Jaroslavice
M. Gazdík [-] - T. Valenta [-] , L. Batík [-] , Š. Polách [-] , D. Vrba [-] - J. Kurtin [-] (80. M. Zikmund [-] ) , D. Horňák [-] , J. Fajgara [-] (53. P. Paníček [-] ) , L. Macalík [-] , D. Mynarčík [-] - V. Chovanec [-] -

ŽK: 62. J. Krajča - 87. P. Paníček .
Hráči zápasu: D. Horáček , P. Dočkal - L. Batík , D. Mynarčík .
Počet diváků: 67. Rozhodčí: RUMAN Josef - FIŠER Vlastimil (N), DLABAČ Antonín (N).