V souboji dvou rezervních týmů remizovaly Okříšky na půdě Rapotic 2 :2

Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání

šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil
konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka
nepadne, udeřili ve 40. a 41. minutě hosté a zásluhou dvou gólů Víta Bastla
šli do kabin Okříšky mnohem veselejší - 0:2. Přesto měl být zápas ještě
otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili alespoň ve vyrovnání.

Domácím se podařilo vyrovnat

Do druhého poločasu vstoupili mnohem lépe domácí. ale hostující obrana prozatím odolávala. Hosté vycítil, že potřebuji dát gólovou pojistku. Jenže opak byl pravdou, když se domácí celek dočkal v 62. minutě kontaktního gólů, o který se postaral Radim Strašák - 1:2. Tento gól znovu vlil krev do žil domácího celku, kteří se hned snažili o vyrovnání a to se jim nakonec také podařilo, když se v 76. minutě opět prosadil Radim Strašák - 2:2. Domácí celek byl v laufu a všichni věřili ve skvělý obrat. Jenže hosté již svému soupeři gólovou radost nedopřáli. A jelikož ani hostující Okříšky nedokázaly dopravit míč do domácí sítě, rozešli se oba celky smírně, což byla hlavně pro hosty velkou ztrátou v boji o postup, do kterého by určitě chtěly Okříšky promluvit. Jejich ztráta na vedoucí Předín tak nadále čítá pět bodů, poněvadž lídr tabulky také klopítl na venkovním hřišti rezervního celku z Jemnicka.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Škoda našeho zkratu ze závěru první půle, kdy jsme museli zachraňovat alespoň bod ve druhém dějství.

A. Krčma [-] - M. Dvořáček [-] , M. Laš [-] , M. Dobeš [-] , T. Pavlíček [-] , A. Chatrný [-] , P. Opálka [-] (46. M. Matoušek [-] ) , D. Slaný [-] , A. Chatrný [-] , R. Strašák [-] , M. Matoušek [-] (51. L. Man [-] )