1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

8. P. Molák , 24. V. Bastl , 36. T. Dočkal , 37. V. Bastl , 47. T. Dočkal , 58. R. Tůma
7

Rezervní tým Okříšek přehrál jasně na svém hřišti Radotice 6:0

Domácí si v první polovině zastřílely

První branky se hrstka diváků dočkala již v 8 minutě. Odkop od branky hostí odhlavičkoval Dočkal přesně na nohu Bastla, ten vysunul Moláka, který s přehled poslal domácí tým do vedení. Hosté odpověděli střelami Jelečka a Habicha. Ani jedna se však mezi tyče nevešla. Útočné duo domácí Benfiky obstaralo dvoubrankové vedení ve 24 minutě. Tentokrát vyzval Molák vyzval Bastla a ten ukázal v zakončení klid. 2:0. Ve 28 minutě se mohli dočkat i hosté, ale Trnku v brance domácích zachránilo břevno po střele Tobolky ze 30 metrů. V rozmezí 37 a 38 minuty zasadila domácí Benfika hostům dva smrtící údery. Nejprve Bastl vyzval Dočkala, který přehodil padajícího Nováka. O minutu později uklidil do sítě Bastl akci po ose Beneš - Mašek - Molák. Domácí byli při chuti i do konce poločasu, ale žádná z dalších příležitostí se neujala, a tak se šlo do kabin za stavu 4:0. Po gólu volaly zejména střely Novotného a Moláka. Hostující gólman se však proti třem střelám během 10 vteřin vytáhl.

Domácí ještě skóre navýšili

Úvod druhé půle patřil domácím. Krásnou akci Bastla s Molákem vytáhl ještě Novák, následnou střelu Maška zastavilo břevno. O chvíli později se na výlet vydal stoper Dočkal, našel v lajně Moláka, který mu vrátil balón na zlatém podnose před prázdnou branku 5:0. Další krásne momenty přišly v 56 minutě. Kolmici na Bastla poslal Jůza, ten šajlí loboval hostujícího gólmana. K jeho smůle však v cestě do sítě stalo břevno. O minutu později poslal střídající Koreš do šance Tůmu, který s překonáním Nováka neměl problém 6:0. Po zbytek utkání byli domácí lepší, chybělo však dotáhnout akce ke vstřelení branky. První a jedinou velkou šanci měli hosté 10 minut před koncem. Po chybě obrany šel sám na Trnku Jeleček. Domácí gólman se překonat nenechal a nájezd zlikvidoval

TJ Družstevník Radotice
Radotice: Dnes byli domácí od začátku zápasu lepším týmem a zaslouženě zvítězili.