6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

5. M. Svoboda (p.) , 8. T. Samek , 44. D. Čech , 54. Z. Sklenář , 61. D. Zítka , 65. T. Samek , 76. Š. Buršík , 87. D. Zítka
29

Bystřice B si doma zastřílela a odnesl to osmi brankami Radostín.

Domácí vyhráli první poločas o dvě branky

Na první branku čekalo 50 diváků do 8. minuty, kdy se prosadil Samek -1:0. Další minuty se snažily oba týmy vstřelit branku, ale neúspěšně. Obrany byly dlouho na svých místech. Když už se zdálo, že poločas skončí jen jednobrankovou výhrou domácích, v poslední minutě první půle se prosadil domácí kanonýr Čech - 2:0.

Bystřice v druhé půli nadělovala

Ve druhém poločase ale začala kanonáda domácích. Ve 50. minutě se po faulu ve vápně  kopala penalta. Tu bezpečně proměnilSvoboda - 3:0. V rychlém sledu poté přibývaly další branky. V 54. minutě Sklenář přidal další branku - 4:0. A domácí neměli pořád dost. Za dalších deset minut rozvlnili síť za Homolou Zítka a Samek a v 65. minutě to bylo - 6:0. Na konci zápasu se opět prosadili domácí dvěmi brankami. Nejprve Buršík zvyšoval v 76. minutě na 7:0, aby gólový brankostroj uzavřel svojí druhou brankou v zápase V 87. minutě Zítka - 8:0. Domácí si tak připsali další tři body do tabulky.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
Tomášek Milan: Připsali jsme si další tři body do tabulky a počtvrté za sebou vyhráli.Další kolo zkusíme natáhnout sérii vítězství v Jívoví.

J. Mrňous [-] - Š. Buršík [-] , P. Tomášek [-] , L. Prüger [-] (46. M. Svoboda [-] ) , D. Čech [-] (60. D. Zítka [-] ) , D. Buršík [-] , T. Samek [-] , Z. Sklenář [-] , M. Hofmann [-] , J. Holý [-] (60. R. Horák [-] ) , M. Šponar [-]