8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Doubravník otočil zápas

31

Doubravník otočil zápas a porazil rezervu Nové Vsi.

Hosté se ujali vedení

Zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když se blížila polovina poločasu  udeřili ve 24. minutě hosté a zásluhou Filipa Chalupy šli do vedení - 0:1. Do konce poločasu již oba gólmani byli na místě a branku slušná návštěva 90 diváků neviděla. Přesto měl být zápas ještě otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili v obrat.

Domácí rozhodli ve druhé půli dvěmi brankami

Druhý poločas začali domácí ze snahou vyrovnat utkání a jejich tlak završil brankou v 59. minutě Karel Vojta. Domácí nadále pokračovali v aktivitě a odměnou jim byl vedoucí gól Stanislava Škvařila ze 76. minuty. Konec zápasu se snažili hosté překonat brankáře Sommera, ale ten již neinkasoval. Doubravník si tak připsal důležité tři body.

FK Doubravník
M. Sommer [-] - J. Vojta [-] , M. Vojta [-] , M. Škvařil [-] , S. Škvařil [-] , V. Čepička [-] (72. P. Havlát [-] ) , K. Vojta [-] (69. M. Jedlička [-] ) , S. Balák [-] , J. Slámečka [-] , T. Beran [-] , T. Csizmár [-] (25. M. Šikula [-] )

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
T. Čížek [-] - J. Šandera [-] , P. Bojanovský [-] , J. Havlík [-] , T. Nečas [-] (79. A. Mrázek [-] ) , V. Zahradník [-] , F. Chalupa [-] (46. J. Bureš [-] ) , M. Klement [-] , P. Dobiáš [-] , F. Šandera [-] (66. V. Kužel [-] ) , J. Krejčí [-]

ŽK: 86. M. Šikula - 67. J. Bureš , 71. V. Zahradník , 89. A. Mrázek .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - LITOBORSKÝ Jiří (N), ŠNÉDAR Marek (N).