9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

73. J. Hanus - 48. R. Sluka , 81. R. Sluka , 85. P. Pokorný
30

Křoví doma opět nebodovalo a prohrálo s Dolní Rožínkou.

V prvním poločase branka nepadla

Hlavně domácí Křoví potřebovalo bodovat, aby se odrazilo ze dna a konce tabulky.Za příjemného podzimního počasí se hrál ze začátku velmi opatrný fotbal. Oba celky si totiž hlídaly útočné hrozby svých protějšků. Když už se ale oba týmy k některé střele odvážily, tak jak domácí gólman Petr Karmazín, tak i hostující brankář Zdeněk Horák žádný střelecký pokus jednoho či druhého celku za svá záda nepustili. Diváci se tak za celý první poločas žádné branky nedočkali, a tak odcházel oba týmy za stavu 0:0 do kabin. Zápas byl tak zcela otevřený a vše tak měl rozhodnout až druhý poločas.

Dolní Rožínka rozhodla ve druhé půli

Hned na začátku druhého poločasu se prosadil hostující střídající Roman Sluka a ve 48. minutě hosté vedli - 0:1. V 73. minutě se k bodu přiblížili domácí po brance Jakuba Hanuse - 1:1. Ale závěr zápasu patřil přeci jen hostům. Ty poslal do vedení v 81. minutě svojí druhou brankou v zápase Roman Sluka - 1:2. Vítězství pak pečetil v 85. minutě Pavel Pokorný. O výhru hostů se tak třemi góly přičinili střídající hráči.

TJ Sokol Křoví
P. Karmazín [-] - J. Hanus [-] , P. Liška [-] , L. Mencler [-] , R. Datinský [-] , P. Bartošek [-] (21. M. Voborný [-] ) , P. Kvasnica [-] , L. Koudelka [-] (52. J. Datinský [-] ) , J. Dolníček [-] , K. Jilg [-] , . Maloň [-]

TJ Baník Dolní Rožínka
Z. Horák [-] - M. Urban [-] , F. Šmerda [-] (46. R. Sluka [-] ) , O. Černý [-] (46. P. Pokorný [-] ) , P. Bartoněk [-] (60. J. Vařejka [-] ) , J. Čermák [-] , P. Vondruška [-] , J. Večeřa [-] , T. Hille [-] (46. V. Kopecký [-] ) , Z. Konček [-] , R. Mazánek [-]

Počet diváků: 107. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - ŠUSTÁČEK Martin (N), BROULÍK David (N).