11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Souboj rezerv vyhrála Nová Ves

26

Souboj rezerv vyhrála Nová Ves, která porazila tu bystřickou a snížila náskok v tabulce na svého soupeře na dva body.

Domácí vyhráli první poločas

V 10. kole přivítala rezerva Nové Vsi tým rezervy Bystřice. Utkání se hrálo za slušného fotbalového počasí. Přišla hned 1. minuta a domácí se zásluhou Petra Šandery ujali domácí vedení 1:0. Místo aby Bystřice brzo vyrovnala přišla opět studená sprcha pro hosty, kdy se ve 12. minutě trefil Mirek Miluška a Nová Ves šla do vedení 2:0. Částečně se hosté vrátily do zápasu v 18.minutě první půle, kdy se trefil porvé v zápase Jiří Martinek 2:1. Přes snahu obou celků vstřelit branku se již do konce poločasu skóre neměnilo a tak domácí čli do kabin za jednogólového vedení.

Domácí rozhodli brankou ve druhé půli

Druhý poločas se hosté snažili vyrovnat, ale jejich snahu překazil v 75. minutě střídající Tomáš Lysák 3:1. Domácí poté již svůj náskok udrželi a připsali si tři body.