1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

32. J. Veselský - 30. Z. Skula , 39. M. Svoboda (p.)
22

Derby vyhrála Bystřice B, která porazila Štěpánov.

Hosté vyhráli první poločas

Za větrného počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili viděli první branku ve 30. minutě. O tu se postaral hostující Zdeněk Skula- 1:0. Domácí se ale z takto rychlé branky nesesypali a v 32. minutě se postaral o vyrovnání Jan Veselský - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střelecké hody. A to i díky další brance z 39. minuty, kterou otočil vývoj zápasu Michal Svoboda - 1:2. Poločas tak vyzněl těsně pro hosty.

Druhou půli byly vidět dvě červené

Ale právě od té doby jakoby střelců zvlhl střelecký prach se s góly zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat skóre, ale hosté si nadějné vedení již nenechali vzít a mohli odcházet po závěrečném hvizdu rozhodčího Tomáška velmi spokojeni. Ten ještě stihl v úplném závěru rozdat dvě červené karty po jedné na každé straně.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
A. Korbička [-] - J. Veselský [-] , R. Boček [-] , T. Kunovský [-] (46. D. Kintr [-] ) , V. Kutnyk [-] , M. Medlovskyi [-] , L. Šíma [-] (60. M. Mokrý [-] ) , A. Bohdan [-] , R. Sabadashka [-] , R. Hrubeš [-] , M. Ostrovskyi [-]

SK Bystřice nad Pernštejnem B
J. Mrňous [-] - P. Tomášek [-] , J. Martínek [-] , M. Hofmann [-] , V. Vondruška [-] , T. Samek [-] , Z. Skula [-] , J. Rejzek [-] , M. Svoboda [-] , J. Holý [-] , R. Horák [-]

ŽK: 83. A. Bohdan - 34. J. Holý , 84. M. Svoboda . ČK: 89. D. Kintr - 84. M. Svoboda .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - TOMÁŠEK Oldřich (N), TOMÁŠEK Mirko (N).