15.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2021-2022

Krupka rekordně zvítězila, čtyři góly nasázel Suchý

5. J. Zaspal , 8. J. Zaspal , 10. D. Kolář , 25. M. Suchý (p.) , 30. M. Suchý , 43. M. Suchý , 60. M. Suchý , 62. D. Kolář , 85. P. Schubada
3

Za deset minut 3:0. Krupka v krajském přeboru řádila.

Rekordní výhru slaví fotbalisté Krupky. V předposledním podzimním kole krajského přeboru rozdrtila Modlany 9:0.

Ráz zápasu určil skvělý start Krupky, za prvních deset minut nasázela tři góly; dvakrát se prosadil Zaspal a jednou David Kolář. To samozřejmě s psychikou Modlan zamávalo, domácí naopak pokračovali v náporu a do poločasu vedli už 6:0.  I po změně stran Krupka dominovala, skóre se zastavila až těsně před potupnou desítkou. Skvělý individuální výkon předvedl Matěj Suchý, který nasázel čtyři branky.

TJ Krupka
Martin Kučera, trenér Krupky: Modlan jsme se trošku obávali, mysleli jsme si, že se trošku hecnou, přece jen je to derby. Ale vstup do zápasu se nám povedl abnormálně, dali jsme do 10. minuty tři rychlé góly po pěkných akcích. Začali jsme si věřit, naopak Modlany to položilo. Udělali jsme si skóre a mohli jsme tam dát i mladší kluky, kteří se teprve oťukávají v dospělém fotbale. Dát devět gólů, to je samozřejmě velký nadstandard. Tolik jsme ještě nevyhráli, vylepšili jsme si i skóre, snad nás to nastartuje i do posledního kola v Lovosicích, které šly výsledkově nahoru.