6.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Zápas byl jasnou záležitostí domácích

33. L. Pešek , 58. P. Janů
0

Jeřišno se trápí. Na svém kontě má po šesti kolech jediný bod a krčí se na posledním místě tabulky. Domácí soupeře jasně přehráli.

Kožlí vedlo jen o jednu branku, neproměňovalo šance

Domácí hned od začátku svého soupeře přehrávalo. Vytvořilo několik šancí, nejvíc jich měl Jakub Matěna, kterého ve většině případů vychytal hostující brankář. Radovat se domácí mohli až ve 33. minutě. Po dlouhém autu do vápna si Pešek zpracoval balon, udělal dvě kličky a ze značky pokutového kopu zamířil přímo do sítě – 1:0.

Domácí si tři body pojistili

Druhý poločas se hosté trochu zvedli, vytvořili si i nějaké šance, ale ty nedokázali přetavit v branku. Za to domácí si ještě svůj náskok navýšili. Když se po rohovém kopu v 58. minutě trefil hlavou Janů – 2:0.

SK Kožlí
Miloš Březina, vedoucí mužstva Kožlí: „Od začátku jsme měli převahu. Soupeř měl asi dvě šance my jich měli minimálně osm.“

TJ Viktorie Jeřišno
Ladislav Mrázek, trenér Jeřišna: „V prvním poločase nás domácí prakticky k ničemu nepustili, vytvořili si několik šancí, ale dali jen jeden gól. Druhý poločas jsme je chvilkami kapku přehrávali, ale šance jsme neproměnili.“

SK Kožlí
S. Krajíček [-] - K. Makovec [-] , A. Příhoda [-] (86. J. Misar [-] ) , L. Brzoň [-] (56. M. Šafařík [-] ) , M. Radoš [-] - J. Matěna [-] , L. Pešek [-] , J. Makovec [-] , P. Cicvárek [-] - P. Janů [-] , M. Pokorný [-] -

P. Doležal [-] - D. Vaněk [-] , J. Šťastný [-] , M. Poul [-] , P. Langer [-] , R. Krátký [-] , T. Jelínek [-] , O. Horák [-] , J. Hanousek [-] , Z. Doležal [-] , J. Culka [-]

Místo: Kožlí. Počet diváků: 40. Rozhodčí: BERÁNEK Jiří - JIRSA Lukáš, ZIKMUNDA Tomáš.