5.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Ždírec poprvé padl

0

Hosté zajížděli na hřiště zkušeného týmu, který ještě loni hrál krajskou soutěž, jako lídr tabulky a jako celek, jenž ještě nepoznal hořkost porážky. Lučice se ale po nepřesvědčivých výkonech na začátku sezony zvedla a vyhrála 3:0.

Hosté drželi nadějný výsledek

Ze začátku zápasu to vypadalo vcelku vyrovnaně. V 10. minutě si šanci vytvořil Ždírec, ale Tlustý šel sám na brankáře a nedal. Pak se domácí nadechli k velkým šancím. Ty ale nedokázali proměňovat. Několik šancí zhatil Lančarič, Blažek i Nechvátal. Dočkali se až ve 34. minutě, kdy zakončil pěknou kombinační akci Martin Lančarič – 1:0.

Domácí předvedli nejlepší fotbal v sezoně

Po změně stran už hráli jen domácí a přidali ještě dvě branky. Nejprve se v 54. minutě po parádní kombinaci prezentoval povedenou střelou Blažek – 2:0. O necelou čtvrt hodinku později Zužitkoval Nechvátal perfektní centr a hlavou poslal balon ke vzdálenější tyči – 3:0. Pak ještě ze strany Lučice přišly dvě břevna.

TJ Sokol Lučice
Petr Kuchta starší, trenér Lučice: „My jsme se poprvé od začátku sezony sešli kompletní. Je nás málo, ale když se sejdeme všichni, tak je to na naší hře znát. Kluci zápas zvládli na jedničku, jejich hra měl parametry krajské soutěže. Po poločase jsme mohli vést tři čtyři nula. Pak jsme ještě po změně stran nastřelili dvě břevna. Bylo to nejlepší utkání, co jsme odehráli.“

TATRAN Ždírec nad Doubravou B
Tomáš Máša, trenér Ždírce B: „Chvíli to vypadalo nadějně, ale pak se to zhatilo. Tlustý nejdřív nedal šanci, pak jsme podle mě dostali branku z metrového ofsajdu. Lučice hraje nakopávané balony na šikovné útočníky, ale musím říct, že nehraje špatně, kluci jsou fotbaloví.“

J. Šimánek [-] - F. Jonáš [-] , J. Zvolánek [-] (85. D. Jiráček [-] ) , V. Culka [-] (70. P. Nedoma [-] ) , J. Kolář [-] , M. Lančarič [-] , J. Pavlík [-] , P. Blažek [-] , Z. Pecha [-] , P. Nechvátal [-] , J. Doležal [-]

R. Fousek [-] - M. Kolář [-] , Z. Pleva [-] , P. Beran [-] (78. M. Vomela [-] ) , D. Bříza [-] - T. Máša [-] , J. Matějka [-] , J. Zahradník [-] , J. Matějka [-] - L. Malínský [-] (63. O. Beran [-] ) , J. Tlustý [-]

Hráči zápasu: J. Kolář , J. Pavlík - R. Fousek , M. Kolář .
Místo: Lučice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: VOJTÍŠEK Radek - VESELÝ Tomáš, MAZUCH Martin (N).