2.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kožlí chtělo bod a má tři

0

Sestupivší Lučice poprvé padla. Po domácí výhře nad Golčovým Jeníkov museli hosté zkousnout těsnou porážku 1:0 v Kožlí. Branku inkasovala až v samotném závěru.

Branka nepadla, zazvonilo jen břevno

K vidění byl vcelku vyrovnaný fotbal. Přišlo i několik šancí. Domácí nastřelil Matěnou břevno. Za Lučici zahrozil Culka a Blažek. Jenže nikdo z nich se do sítě netrefil.

Jediný gól padl šest minut před koncem

Ve druhém poločase hrozili hosté především po rohových kopech. Největší šance měl Culka a Lančarič. Rozhodnutí padlo až v 84. minutě, kdy střídající Smítka dostal pas na levou stranu odkud odcentroval přesně na Josefa Makovce a ten z malého vápna zařídil svému týmu tři body.

SK Kožlí
Miloš Březina, sekretář Kožlí: „Byla to vyrovnaná hra celých devadesát minut. Ve druhé půlce byla znát únava u obou mužstev. Bylo to o jednom gólu. Čekali jsme remízu, ale tři body nás o to víc potěšily.“

TJ Sokol Lučice
Petr Kuchta starší, trenér Lučice: „My jsme v prvním poločase hráli výborný fotbal, ale prohráli jsme. Mohli jsme dát minimálně tři góly. Po změně stran jsme soupeři nepůjčili balon, a pokud nedáme branku, tak nemůžeme vyhrát. Praktiky jsme udělali jednu chybu, a za tu nás soupeř potrestal.“

SK Kožlí
S. Krajíček [-] - A. Příhoda [-] , L. Brzoň [-] (75. J. Misar [-] ) , K. Makovec [-] , M. Radoš [-] (41. T. Veselý [-] ) - J. Matěna [-] , M. Pokorný [-] , J. Vosyka [-] , J. Makovec [-] - M. Šafařík [-] (82. J. Smítka [-] ) , P. Janů [-] -

J. Šimánek [-] - J. Doležal [-] , J. Pavlík [-] , M. Mazuch [-] , M. Lančarič [-] , P. Blažek [-] , F. Jonáš [-] , V. Culka [-] , J. Kolář [-] , J. Zvolánek [-] , Z. Pecha [-]

ŽK: 25. J. Matěna - 38. J. Zvolánek , 90. M. Lančarič .
Hráči zápasu: A. Příhoda - Z. Pecha , J. Pavlík .
Místo: Kožlí. Počet diváků: 50. Rozhodčí: ONDRÁČEK Milan - NIEDERLE Zdeněk, FOTR Jan.