6.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

Béčko Dolního Města rozstřílelo B tým Kožlí

0

Souboj dvou béček přinesl bohatou nadílku gólů ......

Domácí rozhodli v prvním poločase

Domácí během prvního poločasu nasázeli hostujícímu týmu šest branek a rozhodli tak prakticky o výsledku utkání. 2x byli úspěšní Doležal a Veselský, po jednom gólu přidali Matoušek a bednář.

Domácí přidali ještě dva góly

V druhé půli domácí ještě přidali dvě branky, mezi střelce se zapsali Sklenář a Jaroš. Za hosty v 70. minutě snižoval na 7:1 Smítka. Zajímavostí je, že oba soupeři v utkání neproměnili tři pokutové kopy, 2x hosté a 1x domácí.

TJ Rebel Dolní Město B
Jan Bednář hráč Dolního města B: Utkání se nám povedlo, pochválil bych celý tým za dobrý výkon. Zvláště pak Vence s Veselským.

L. Venc [-] - P. Veselský [-] , O. Vaňkát [-] , J. Sklenář [-] , M. Rumanovský [-] , P. Matoušek [-] (81. F. Venc [-] ) , P. Jaroš [-] , A. Janák [-] , T. Chlád [-] (64. M. Venc [-] ) , L. Doležal [-] , J. Bednář [-]

SK Kožlí B
P. Křepelka [-] - J. Misar [-] , P. Makovec [-] , T. Vlk [-] , K. Kakáček [-] - T. Veselý [-] , T. Adamovský [-] , J. Kopic [-] , M. Veselý [-] - T. Bělohradský [-] , J. Smítka [-]

ŽK: 11. T. Chlád - 18. J. Smítka , 77. J. Kopic .
Hráči zápasu: L. Venc , P. Veselský .
Místo: Dolní Město. Počet diváků: 60. Rozhodčí: ODVÁŘKA Jan - JAROŠ David (N), HUTAŘ Michal (N).