5.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Okrouhlické béčko se oklepalo z prohry v posledním kole

0

Domácí si po nevydařeném utkání s havlíčkobrodským dream týmem C chtěli napravit reputaci se spoupeřem sobě rovným - Dolním Městem ......

Beránek posadil domácí do sedla

Do utkání vstoupilo béčko Okrouhlice náporem a za deset minut vedlo 2:0, kdy se dvakrát prosadil domácí bijec Jan Beránek. I nadále pokračoval tlak domácích, který však nebyl zúročen brankově, neboť si okrouhličtí hru před soupeřovou šestnáctkou příliš komplikovali. Hosté se z tlaku domácích vymanili v prvním poločase jen sporadicky, a tak brankář domácích Dočkal, neměl prakticky žádný zásah.

Hosté se herně probudili na gól to však dnes nestačilo

Do druhé půle vstoupili lépe hosté a s pomocí větru v zádech, začínali domácím nebezpečně zatápět. Z první půle uspokojení domácí tak zjistili, že i hosté fotbal hrát nezapoměli. Po deseti minutách se ale probrali a ztrestali hned první zaváhání obrany soupeře golem. Trefil se Firon. A tím bylo prakticky rozhodnuto o osudu utkání. Béčko Okrouhlice přidalo další branku střídajícím Veselým a řadu dalších šancí navíc domácí ještě zahodili.

TJ Sokol Okrouhlice B
Hráč Okrouhlice "B" Jiří Toman: Předvedli jsme solidní výkon, který vycházel z dobře fungující obrany, kde zahrál výborně především obránce Červený. Dalším hráčem, který tentokrát zaslouží absolutorium je okrouhlický Zikmunda a v prvním poločase hostům zle zatápěl střelec utkání Jan Beránek. Hostům tentokrát utkání nevyšlo, a celý tým zahrál spíše podprůměr.

J. Dočkal [-] - L. Míchal [-] , J. Beránek [-] (46. P. Hájek [-] ) , D. Prášek [-] , T. Zikmunda [-] , L. Zmek [-] (55. J. Veselý [-] ) , J. Švec [-] , J. Zadina [-] (62. T. Firon [-] ) , L. Červený [-] , J. Toman [-] , M. Strašil [-]

TJ Rebel Dolní Město B
P. Hemerka [-] - T. Chlád [-] , V. Vodrážka [-] , F. Venc [-] (75. L. Venc [-] ) , O. Vaňkát [-] , J. Sklenář [-] , J. Sklenář [-] (46. M. Venc [-] ) , M. Rumanovský [-] , P. Matoušek [-] , A. Janák [-] , J. Bednář [-]

Hráči zápasu: L. Červený , T. Zikmunda , J. Beránek .
Místo: Okrouhlice. Počet diváků: 18. Rozhodčí: ŠVARC Libor - NEUVIRTH Jakub (N), BEDNÁŘ Vít (N).