5.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

2

Nováček soutěže z Lochovic zažívá podařený úvod nového soutěžního ročníku. Naopak Tmaň po úvodní výhře z Broum, prohrála dvakrát po sobě.

Šedivý poslal svůj tým do vedení

Hosté byli v prvním poločase více na míči, ale více šancí měli domácí. A v 13.minutě se ujali vedení, když branku vstřelil Šedivý. Tmanští poté ještě trefili tyč hostující branky. Hosté byli lepší, ale nedokázali si poradit s kvalitní obranou donácích.

Rambousek srovnal

To se povedlo až Rambouskovi v 51.minutě - 1:1. Domácí byli pod neustálým tlakem, ale povedlo se jim všechny hostující akce odrazit a připisují si do tabulky bod za remízu.

Informace z utkání a fotografie zaslal Martin Zíma, děkujeme.