2.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2021-2022

Zápas byl zrušen

Stará Role rozdrtila Verušičky 10:1, Nerad a Hejl zaznamenali hattrick

11. T. Hejl , 17. J. Nerad , 23. T. Hejl , 27. R. Voborský , 47. M. Hejl , 50. J. Nerad , 58. T. Hejl , 59. L. Hlavatý , 79. J. Nerad , 80. K. Belický - 86. J. Bártko
4

Pořádnou divočinu uvidělo o víkendu 35 diváků přitomných zápasu mezi Starou Rolí a Verušičkami. Padlo neuvěřitelných 11 gólů.

Stará Role ukázala hned ze začátku kvalitu

První branka padla v 11. minutě, trefil se domácí Tomáš Hejl. O šest minut později ho následoval Jan Nerad a o chvíli později opět pálil přesně Hejl.

Dalším střelcem se ve 27. minutě stal Roman Voborský a Stará Role odcházela do kabin s pohodlným čtyřbrankovým vedením.

Dva hattricky

Hned zkraje druhé půle, ve 47. minutě, navázal na dva góly svého bratra Tomáše Marek Hejl a jen tři minuty trvalo, než se síť za zády Jana Tomka rozvlnila znovu, trefil se totiž Jan Nerad, který tak měl stejně jako Tomáš Hejl na kontě dva vstřelené góly.

V 58. minutě zmíněný Tomáš Hejl zkompletoval hattrick a o pouhou minutu později Verušičky inkasovaly zásluhou Ladislava Hlavatého znovu. Stav byl 7:0.

Hejl však nezůstal jediným třígólovým střelcem tohoto zápasu. V 79. minutě svůj zásah číslo tři slavil i Jan Nerad. Opět uběhla pouhá minuta a na neuvěřitelných 10:0 zaokrouhlil Karel Belický. Jediné, co mohlo fotbalisty Staré Role po tomto utkání mrzet tak bylo pouze to, že neudrželi čisté konto. V 89. minutě totiž Martina Flekače překonal Jan Bártko a alespoň esteticky tím konečné skóre poupravil na 10:1.