26.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Horní Jelení rozdrtilo Nasavrky

1. P. Dědič , 22. L. Zbudil (p.) , 27. F. Morávek (vl.) , 31. T. Dušek , 33. P. Plžik , 65. L. Zbudil , 80. P. Dědič , 89. P. Plžik
1

Hned v první minutě skórovalo H. Jelení a utorem gólu byl Pavel Dědič. V 1. poločase za strany Jelení padlo celkem 5 gólů, kdy jeden byl proměněn z pokutového kopu a druhý byl vlastní. Horní Jelení tak odcházelo do šaten za stavu 5:0. Druhá polovina přinesla pro Jelení ještě tři góly.Domácí tak vyhráli s velikým přehledem nad Nasavrky.

Počet žlutých karet: Horní Jelení – 2, Nasavrky – 3