26.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

40. K. Kocmánek , 89. M. Rygl - 28. M. Řezáč , 50. M. Zvěřina , 58. R. Durda (p.) , 65. A. Bartes , 70. M. Kuchařík (vl.)
10

V posledním zápase sezóny si Chlístov připsal proti Hornímu Újezdu porážku 2:5.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Do Chlístova přijeli fotbalisté z Horního Újezdu. Horní Újezd měl v minulém kole volno, poněvadž mu nepřijel předposlední tým soutěže že Studence. Chlístov naopak vybojoval jeden bod za remízu 2 :2 na půdě posledního týmu z Koněšína. Na podzim zvítězil Chlístov v Horním Újezdu 3:2. Zápas se hrál za teplého fotbalového počasí. Po počáteční oťukávané se po několika šancích ujali vedení hosté a to zásluhou Martina Řezáče - 0:1. Jenže na tuto branku ještě dokázali do konce poločasu domácí borci ještě odpovědět, když se o tuto branku postaral zkušený Karel Kocmánek - 1:1.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhém poločase již úřadoval hosté. Hned v 50. minutě vrátil hostům vedení Marek Zvěřina - 1:2. Horní Újezd pak své skóre ještě navýšil v 59. minutě, kdy proměnil pokutový kop kanonýr Radek Durda - 1:3. Domácí celek se již pomalu smiřoval s porážkou, protože v 65. minutě zvyšoval na 1:4 Adam Bartes - 1:4. No a zmar domácího celku podtrhla vlastní branka  Michala Kuchaříka že 70. minuty. Čestného gólu ve druhém poločase se dočkali domácí minutu před koncem, když na konečných 2:5 upravoval Michal Rygl.