17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Šebkovice B doma remizovaly s Radoticemi

11. J. Fejta - 52. M. Habich
9

Fotbalisté Šebkovic B si na svém hřišti připsali proti Radoticím jeden bod za remízu 1:1

Domácí o gól lepší

V utkání, které bylo ovlivněno silným větrem, přivítala rezerva Šebkovic hosty z Radotic. V prvním poločase hráli po větru domácí a na průběhu to bylo znát. Od začátku hráli více na balonu a dostávali se do šancí.

V 11. minutě dokázali domácí svoji převahu využít, to díky Fejtovi, který si našel centrovaný balon a uklidil jej do brány 1:0. Domácí nadále tlačili, ale hosty zachránila buď branková konstrukce nebo dobré zákroky jejich golmana.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří dokázali využít zaváhání v rozehrávce domácích a vyrovnat 1:1. Poté se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ale další branka už nepadla. Celkově měli o něco blíže k výhře domácí, kteří nastřelili 4x břevno a neproměnili spoustu dalších šancí.

Hosté dokázali vyrovnat

TJ Sokol Šebkovice B
Holčapek Josef, hráč: V prvním poločase hráli po větru domácí a na průběhu to bylo znát. Od začátku hráli více na balonu a dostávali se do šancí.

F. Brada [-] - E. Pelckmans [-] (60. M. Rybka [-] ) , P. Levi [-] (60. V. Němec [-] ) , S. Zikmund [-] , P. Sninčák [-] , D. Večeřa [-] , J. Holčapek [-] , L. Ryvola [-] (84. J. Uhlíř [-] ) , D. Kašpárek [-] , J. Fejta [-] , M. Procházka [-] (46. J. Svoboda [-] )