24.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Předín roznesl Kouty B

3. O. Vrbka , 6. T. Vrbka , 10. R. Michálek , 15. P. Frenc (p.) , 17. T. Vrbka , 25. T. Vrbka , 39. V. Báňa , 45. F. Dvořák , 48. F. Dvořák , 51. D. Veleba , 75. L. Michálek
7

Druhý tým tabulky z Předína si v domácím zápase proti posledním Koutům B zastřílel a zvítězil vysoko 11:0

Domácí rozjeli kanonádu

Ve 3. minutě otevřel skóre domácí kapitán Ondřej Vrbka, který dokončil akci dorážkou po Filipu Dvořákovi. Hned v 6. minutě zvyšoval na 2:0 Tomáš Vrbka po samostatném úprku a střele na bližší tyč. O 4 minuty později zvyšoval krásnou střelou Radim Michálek po rozehrávce z rohu na krátko. V 15. minutě přidal další branku z penalty domácí brankář Pavel Frenc. O 2 minuty později zvyšoval opět Tomáš Vrbka po samostatném úprku. Ve 25. minutě završil hattrick Tomáš Vrbka střelou do prázdné brány po nahrávce bratra Ondřeje. Ve 39. minutě zvýšil na 7:0 Vojtěch Báňa střelou z první. První poločas završil Filip Dvořák do prázdné brány po akci Hekrleho.

Domácí pokračovali v kanonádě

Ve 48. minutě otevřel skóre druhého poločasu Filip Dvořák střelou k tyči. O 3. minuty později přidal gól Dominik Veleba, kterému připravil půdu přihrávkou pod sebe Filip Dvořák. V 75. minutě se také střelecky prosadil druhý domácí gólman Lukáš Michálek střelou k tyči po akci Dvořáka a Vrbky. Ve zbytku zápasu už domácí ustali a žádná z jejich další šancí neskončila za záda hostujícího brankáře.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Celý zápas jsme měli pod kontrolou a zaslouženě jsme zvítězili.