Hluboká B naplno bodovala proti Žabovřeskám

14

V sobotu 26.3. přijel pod zámek soupeř z nedalekých Žabovřesk. Domácí tým chtěl hostům oplatit podzimní porážku a neponechal nic náhodě. Na zápas nominoval i několik borců A týmu, což se později ukázalo jako klíčové.

První půle skončila nerozhodně

Na hře obou týmů byla znát dlouhá zimní pauza. Nerozehranost způsobovala mnoho nepřesností a nikdo se nedostával k dobré střelecké pozici. To se však změnilo v 16. minutě, kdy své štěstí zkusil T. Jílek a prostřelil M. Mádla v brance hostů. 1:0 Domácí se z vedení však neradovali dlouho. Po chybném výběhu domácího brankáře prázdnou bránu v 18. minutě trefil J. Horský. 1:1

V první půli se již nic vážného nestalo a poločas skončil 1:1.

Rozhodla poslední desetiminutovka

Do druhé půle vkročili lépe hosté, kdy mohl P. Schacherl dostat hosty do vedení, avšak trefil pouze tyč. Nedáš dostaneš se opět ukázalo v plné své kráse. Rohový kop v 66. minutě na přední tyči nešťastně tečoval T. Hála a pro K. Štabrňáka už nebyl problém, doklepnout míč do prázdné brány. 2:1

Žabovřesky se ale nevzdávaly, a za pouhé 2 minuty, se jim podařilo opět srovnat krok s domácími. Nedůslednost v domácí obraně využil J. Horský k pěkné střele, tu brankář vyrazil k V. Caletkovi., jeho nepovedená střela se dostala k M. Kudláčkovi a ten hlavou uklidil míč za bezmocného brankáře. 2:2

Rozhodující okamžik utkání přišel v 83. minutě, kdy domácí po krásné kombinační akci vybagovali obranu hostí a K. Štabrňák se mohl radovat ze své druhé branky v utkání. 3:2 Na konečných 4:2 upravil v 90. minutě střídající P. Hájek.

TJ Sokol Žabovřesky
Martin Kudláček (hráč): Bylo znát, že je to naše první utkání.Míč nás moc neposlouchal.:) Přijeli jsme pouze ve 12 lidech a potom co domácí vystřídali a posílili ofenzivu jsme bohužel nestačili. Kvalita byla na jejich straně. Utkání výborně odpískal R. Granec. Domácím gratuluji k zasloužené výhře a my se pokusíme překvapit na D. Vodě, což bude velmi těžké.

TJ Hluboká nad Vltavou B
J. Bublík [-] - P. Tůma [-] , T. Jilek [-] , T. Adam [-] , M. Kovařík [-] , O. Krátký [-] , L. Povišer [-] , J. Rubick [-] , T. Kučera [-] , P. Matásek [-] , V. Marek [-]

M. Mádl [-] - V. Hrabčák [-] , P. Schacherl [-] , J. Hála [-] , T. Hála [-] - J. Lapeš [-] , J. Hála [-] , M. Velík [-] , V. Caletka [-] - M. Kudláček [-] , J. Horský [-]

ŽK: 55. T. Adam , 76. T. Kučera - 29. D. Lukač , 45. T. Hála , 55. P. Schacherl .
Hráči zápasu: K. Štabrňák .
Počet diváků: 37. Rozhodčí: GRANEC Robert - PROCHÁZKA Josef (N), FORMÁNEK Luboš (N).