22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Osová Bítýška rozhodla v prvním poločase

64. R. Boček , 86. D. Kintr - 3. J. Pohl , 15. M. Vařílek , 18. J. Pohl , 22. J. Pohl , 38. M. Klusák , 82. M. Vařílek
17

Osová Bítýška rozhodla v prvním poločase. kdy nasázela Štěpánovu pět branek.

Osová Bítýška se pětkrát trefila

Za příjemného počasí přivítal doma Štěpánov hosty z Osové Bítýšky. Vše podstatné se událo na začátku zápasu. Úspěšný vstup do utkání korunoval brankou v 3. minutě Jan Pohl. Hosté pokračovali v aktivitě a v 15. minutě navýšil skóre zápasu Marek Vařílek a Osová Bítýška si vytvořila pohodlný dvoubrankový náskok. Ten hosté držely až do 18. a 22. minuty, kdy jejich náskok navýšil Jan Pohl, který dokončil hattrick - 0:4. Následující čtvrthodina první půle žádnou změnu stavu nepřinesla a tak si hosté museli počkat až do 38. minuty, kdy Michal Klusák zvýšil již na - 0:5.  Hosté tak šli do šaten s pohodlným pětibrankovým náskokem.

Druhá půle se jen dohrávala

Druhý poločas se jen dohrával. V 64. ninutě snížil Rostislav Boček na 1:5. Poté se dlouho nic nedělo a branky začali padat až v závěru zápasu. Nejprve V 82. minutě Marek Vařílek navýšil skóre na 1:6, aby konečný výsledek na 2:6 stanovil David Kintr.Osová Bítýška si tak po výhře upevnila šestou příčku tabulky. Štěpánov nadále čeká na jaře na první vítězství a nadále zůstává na dvanáctém místě tabulky. Příští kolo hraje Osová Bítýška s Bobrovou. Štěpánov zajíždí na hřiště Radostína.