26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bobrová zakončila sezónu výhrou

19

Bobrová zakončila sezónu výhrou, když porazila Dolní Rožínku o čtyři branky.

Bobrová vstřelila v první půlce dvě branky

Za velkého tepla se hned od začátku pustili domácí do obrany hostí. Výsledkem úvodního tlaku byla branka Jiřího Svobody v 10. minutě zápasu - 1:0. Domácí nadále pokračovali v aktivní hře a ve 31. minutě přidal druhou branku Michal Hájek - 2:0. Další snaha o navýšení skóre skončila buď na brankáři hostů Horákovi nebo na obraně hostí.Do šaten se tak šlo za vedení domácích 2:0.

Bobrová přidala další dva góly

Druhý poločas byl kopií prvého dějství. Domácí se snažili navýšit skóre, což se jim povedlo na začátku druhého poločasu v 60. minutě, když se podruhé v zápase trefil Jiří Svoboda. O vítězi zápasu bylo rozhodnuto, a tak se řešilo jen o kolik domácí vyhrají. Definitivní tečku v zápase zasadil hostům v 65. minutě Tomáš Hrbek, který uzavřel skore zápasu na 4:0.