11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2015-2016

--

Šlágr kola vyzněl pro Bohdalov

Z. Novotný , 11. T. Doležal (p.) , 26. V. Koukal , 68. T. Doležal (p.) - 37. M. Špaček (p.) , 75. P. Vaculík (p.)
0

V souboji třetího Bohdalova proti vedoucím Borům byli uspěšnější domácí fotbalisté, kteří vyhráli 4:2.

Bohdalov šel do poločasu do vedení

Hrálo se bojovné utkání s řadou osobních soubojů. Hosté hráli nakopávané míče za obranu, jenže domácí stopeři je hlavou vraceli zpět. Domácí zakládali protiútoky po stranách a útočníci Šimek a Křesťan utíkali hostujícím obráncům a centrovali míče do vápna. Domácí se v 10. minutě ujali  vedení, kdy Doležal proměnil pokutový kop za faul na pronikajícího Křesťana - 1:0. Ve 25. minutě zvýšili bohdalovští vedení, kdy Koukal převzal kolmou přihrávku od Doležala, obtočil se okolo obránce a střelou za velkým vápnem nedal hostujícímu brankaři šanci -2:0. Hosté mohli v 30. minutě zkorigovat výsledek, ale Vávra nepropasíroval míč do brány, na brankové čáře zaskočil za Mundoka  obránce Chytal. V 35. minutě kopali hosté penaltu za faul na Vávru, který obešel tři hráče a zastavil ho až faulem Novotný. Špaček penaltu se štěstím proměnil, když Mundok jeho střelu vyrazil na tyč a ta skončila za jeho zády - 2:1

Rozhodčí Prokop musel dvakrát vylučovat

Ve druhém poločase měli domácí více ze hry a v 56. minutě po rohu hlavou Novotný zvýšil na - 3:1. Hosty podržel brankář, když vychytal nájezd Šimka a Koukala. V 66. minutě dostal míč do běhu Koukal a toho ve vápně zastavil nedovoleně Brodský a musel po druhé ŽK ze hřiště. Pokutový kop zahrával opět Doležal a s přehledem poslal míč k tyči - 4:1. Poté domácí kontrolovali hru. V 74. minutě se po chybě Pavla Jaroše, který zahrával malou domů a následně fauloval hostujícího útočníka muselo vylučovat a bohdalovský hráč musel předčasně do sprch. Hosté kopali  pokutový kop a Vaculík  se nemýlil -4:2. Hosté už na zvrat neměli dostatek sil a domácí mohli ještě zvýšit, ale Šimek nastřelil tyč a Neuman a Doležal stříleli těsně vedle.

Sokol Bohdalov
Tomáš Doležal, trenér: Věděli jsme, že hrajeme o druhou příčku v tabulce, a že nás nečeká nic jednoduchého. Kluci dali do utkání vše, bojovali a po zásluze jsme vedli po poločase 2 :1. Do druhé půlky jsme nastupovali s cílem neinkasovat a zápas dovést do vítězného konce. Po vstřeleném třetím gólu jsme věřili, že už to nepustíme. Po následně proměněné penaltě jsme již kontrolovali hru a hosté už jen snížili po hrubé chybě Jaroše z penalty.

TJ Družstevník Bory
Jan Fňukal, trenér: Domácí na těžkém terénu hráli jednoduše a velmi agresivně. Rozhodčí je hned od začátku trestal žlutými kartami, ale poté ztratil odvahu, protože už by musel vylučovat. V druhém poločase se hra ještě více přiostřila a ač je počet penalt a vyloučených vyrovnaný, měl pro naši stranu víceméně kompenzační charakter.

M. Mundok [-] - D. Křesťan [-] (75. O. Chalupa [-] ) , V. Koukal [-] (82. R. Henzl [-] ) , A. Neuman [-] , P. Jaroš [-] , T. Doležal [-] , J. Šimek [-] (87. J. Wasserbauer [-] ) , T. Klimeš [-] (90. V. Pokorný [-] ) , P. Jaroš [-] , Z. Novotný [-] , R. Chytal [-]

M. Pokorný [-] - M. Vávra [-] , T. Brodský [-] , M. Ochrana [-] , P. Vaculík [-] , A. Novotný [-] , J. Dvořák [-] (46. V. Chalupa [-] ) , M. Špaček [-] , J. Netolický [-] , J. Netolický [-] , V. Burian [-]

ŽK: 10. T. Doležal , 13. A. Neuman , 56. P. Jaroš - 29. T. Brodský . ČK: 74. P. Jaroš - 67. T. Brodský .
Hráči zápasu: J. Šimek .
Místo: Bohdalov. Počet diváků: 160. Rozhodčí: PROKOP Pavel - HLADÍK Jiří, KŘÍŽ Daniel.