13.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Nedašov přejel nevýraznou Juřinku

16. J. Marek , 24. J. Holba , 55. P. Holba , 65. P. Holba , 67. J. Holba , 87. D. Šenkeřík
0

Na půdu Nedašova zavítal celek Juřinky. Hosté se v podzimní části trápí a se 12 body se krčí ve spodních patrech tabulky. Naopak Nedašov hraje ve formě a skvělé výsledky v posledních zápasech jej vynesly až přední místa tabulky. Proti Juřince neměli domácí problém a v pohodě zvítězili 6:0. Hlavně druhý poločas domácímu týmu vyšel. Dvě branky v zápase zaznamenali Petr Holba a Jarolím Holba.

Dvě branky Nedašova

Nedašov začal velmi aktivně a od prvních chvil potvrzoval své postavení v tabulce a také, kdo hraje na domácím hřišti. Už ve 13. minutě měl velkou gólovku Petr Holba, jenže toho skvěle vychytal hostující gólman Holáň. V 15. minutě se však již domácí radovali, a to když se dostal odražený míč k Jiřímu Markovi a ten pohotově poslal míč do branky - 1:0. Ve 24. minutě obešel dva hráče Jarolím Holba a střelou k tyči zvyšoval skóre - 2:0. Hosté měli asi jedinou větší šanci v zápase ve 30. minutě, jenže přímý kop Frohlicha vychytal David Solař.

Nedašov navyšuje náskok

Nástup do druhé půle měli v režii opět domácí, to když na 3:0 zvyšoval v 55. minutě Petr Holba. O 10 minut později se odrazil míč opět k Petru Holbovi a ten do prázdné branky skóroval podruhé - 4:0. V 67. minutě střílel z dálky Jarolím Holba, míč přeletěl i brankáře Holáně a zapadl až do branky - 5:0. Poslední branka padla v 87. minutě, kdy šikovně přehodil brankáře Daniel Šenkeřík - 6:0. Hosté se však nevzdávali, celé utkání se hnali za vstřelenou brankou, což bylo při narůstajícím skóre obdivuhodné. Konečný výsledek mohl být pro hosty ještě horší, neboť Nedašov nevyužil množství dalších šancí.

TJ Nedašov
David Solař (brankář): V celém zápase jsme byli jasně lepším týmem a výhru jsme si zasloužili. Konečně se nám povedlo vyhrát o více než jednu branku. Skóre mohlo být na konci daleko vyšší, ale to bychom už chtěli asi moc. Výborně jsme se naladili na poslední zápas proti Valašským Příkazům.