2.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Podlesí rozhodlo ve druhém poločase

0

Podlesí na svém hřišti přivítalo rezervu Brumova. První poločas byl výsledkově vyrovnaný, oba týmy vstřelily po dvou brankách. Vítěznou branku vstřelil domácí útočník Pavel Bělocký v 59. minutě a pojistku pro Podlesí trefil 78. minutě Radim Blažek.

Podlesí, které v minulém kole prohrálo na půdě Kelče, přivítalo na svém hřišti béčko Brumova, které v minulém kole rovněž prohrálo na hřišti Vidče. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal ve vysokém tempu, kdy v úvodu byli aktivnější hráči Podlesí a nejprve Žniva po krásné a samostatné akci mířil těsně vedle, po další akci byl sám před brankařem sražen Pavel Blažek a Jan Švec otevřel z pokutového kopu skóre – 1:0. Další branku přidal po centru z křídla Pavel Bělocký krásnou hlavou do šibenice – 2:0. Poté se domácí stáhli a doplatili na to ještě do konce poločasu. Nejdříve po krásné střele do šibenice z hranice šestnáctky snížil David Ritter – 2:1. O 5 minut později střelou z voleje vyrovnal Patrik Naňák – 2:2.

Po poločase se vrátili domácí k aktivnímu pojetí hry a brzo šli do vedení. V 59. minutě Pavel Blažek prostrčil míč na Bělockého a ten překonal hostujícího brankáře – 3:2. Poté se střídaly útoky na obě strany. V 75. minutě byl na levé straně faulován střídající Košut, ale těžký souboj ustál, následně poslal do vápna přesný centr na který si vyskočil Radim Blažek a nekompromisní hlavičkou uzavřel skóre zápasu na 4:2. Domácí ještě mohli navýšit své vedení, ale pronikajícího Švece před vápnem srazil hostující Polách a za svůj zákrok se poroučel po červené kartě do šaten. Ke konci zápasu ještě neproměnil Křižan tutovku, kterou mu předložil Košut a tak zápas skončil vítězstvím domácího týmu. Podlesí tak získalo první tři body do tabulky, Brumov si naopak na první výhru musí ještě počkat.

TJ Sokol Podlesí
Miroslav Dočkal (Podlesí, trenér): Bylo to velice pohledné utkání. Oba týmy předvedly rychlý a kombinační fotbal, plný krásných momentů na obou stranách a přihlížejících 200 diváků se určitě nenudilo.

R. Ostřanský [-] - M. Stolář [-] , R. Blažek [-] (88. M. Borák [-] ) , B. Petřvalský [-] , T. Adámek [-] - J. Švec [-] , J. Zetek [-] , Š. Rybenský [-] (85. T. Holčák [-] ) , P. Blažek [-] - P. Bělocký [-] (74. Z. Košut [-] ) , A. Žniva [-] (89. D. Křižan [-] )