11.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Hluk konečně vyhrál za 3 body

0

Hlučané odjížděli do Mladcové v oslabené sestavě. Kromě zraněných hráčů scházeli z různých důvodů brankář Fojtík, stoper Machala Alexandr a záložník Botek Zdeněk. Domácí potřebovali body, protože s 8 body jsou zatím na 13. místě. Dál se očekávat velký boj s enormní snahou domácího mužstva. Hlučané potřebovali rovněž body, aby se dostali do popředí tabulky

První poločas Hluk vyhrál 1:0

První poločas začal náporem domácích, ale zapomněli na obranu a už ve 2. minutě pádil sám na brankáře Zapletala osamocený Masařík, který však v rozhodující chvíli nedokázal překonat brankáře. Domácí se sice snažili, ale více šancí si vytvořili hosté. V 10. minutě šel sám na brankáře hlucký Bihári, ale znovu výtečný zákrok Zapletala. V 15. minutě však Bihári svůj samostatný únik po přesné přihrávce do volného prostoru  zakončil brankou - 1:0. Ve 30. minutě měl velkou šanci Smělík, který však po perfektní přihrávce Biháriho netrefil volnou branku. I. poločas byl v režii hlučanů a jejich vedení bylo zasloužené.

Druhý poločas se snažili domácí zvrátit výsledek

Druhý poločas začali domácí hráči s velkou bojovností a odhodláním. K tomu jim pomáhal i rozhodčí Mičkal, který trestal za fauly pouze hostující hráče. Pokud byl faul na hráče hostí, a ten se ozval, i když slušnou formou, vytáhl rozhodčí žlutou kartu. Domácí hráči nakopávali míče do pokutového území, ale tady kraloval Zalubil a brankář Bachan. Hosté hráli obětavě a dařilo se jim eliminovat útoky domácích. Naopak rychlonohý Bihári mohl po svých únicích 3x změnit stav utkání, ale vždy ho vychytal domácí brankář. Vítězství hlučanů bylo zcela zasloužené.

Spartak Hluk
Václav Uhlíř - trenér: Do Mladcové jsme odjížděli oslabeni, příležitost dostali tak hráči B-týmu a nezklamali. Zápas to byl těžký, protože domácí potřebují nutně body. Po celý zápas jsme však byli lepším mužstvem i přes nepřízeň rozhodčího Mičkala. Já mohu pochválit všechny hráče za zodpovědný a bojovný výkon, zvláště pak Martina Zalubila, který šel na zápas po 12 hodinové směně v místním závodě, bývalém Autopalu. I přesto byl spolu s Bihárim náš nejlepší hráč.

FK Mladcová
J. Zapletal [-] - J. Beránek [-] , T. Klein [-] , D. Vaněk [-] (50. R. Slobodian [-] ) , D. Kahaja [-] , P. Jankovič [-] , Z. Julina [-] , J. Chludil [-] , T. Mackovík [-] (86. P. Kurtin [-] ) , M. Dlabač [-] , J. Brhel [-]

L. Bachan [-] - M. Zalubil [-] , R. Chytil [-] , M. Masařík [-] , J. Machala [-] , P. Šimčík [-] - M. Galuška [-] , M. Minařík [-] (89. Z. Botek [-] ) , M. Smělík [-] , R. Bihári [-] - Š. Jurásek [-] -

ŽK: 60. J. Brhel - 19. Š. Jurásek , 30. R. Bihári , 74. J. Machala , 84. P. Šimčík .
Místo: Mladcová. Počet diváků: 30. Rozhodčí: MIČKAL Karel - ZUBEK Radim, OLŠA Viktor.