17.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

--

--

Domácí hráči FK Bohemia Poděbrady ztratili vedení, které získali už v první minutě a prohráli 1:3 proti fotbalistům TJ SK Hřebeč

1. V. Uher - 19. T. Lukič , 29. J. Faktor , 87. M. Novák
6

Po povedeném vstupu do jarní části sezóny čekal fotbalisty FK Bohemia Poděbrady souboj s celkem, který také vstoupil do jara úspěšně a zároveň je dokázal na podzim porazit 4:2. Tím týmem je TJ SK Hřebeč, který už 4 zápasy venku neztratil ani bod a nehodlal na tom měnit nic ani po tomto souboji.

Domácí šli do vedení už v první minutě

Na umělé trávě šli domácí do rychlého vedení. Už v 1.minutě poslal domácí do vedení po dlouhém autovém vhazování z levé strany Vojtěch Uher1:0. Hostující hráči byli zaskočeni, ale dokázali na tento pro ně nepříznivý vývoj utkání zareagovat. V 19. minutě vyrovnal na 1:1 Tomáš Lukič, když jeho spoluhráč prošel přes dva obránce do vápna, třetího však nepřekonal a obránce mu vypíchl míč, ale jen na kopačky Lukiče, který se napřáhl a křižnou střelou na zadní tyč zařídil vyrovnávací branku. Přesně o 10 minut později přidali hosté i druhou branku. Na 1:2 se trefil ve 29. minutě střelou zpoza pokutového území Jindřich Faktor a otočil průběh zápasu na stranu hostujícího celku. Domácí tak přišli o jednobrankové vedení z první minuty a do druhého poločasu šli s jednogólovým mankem.

Miroslav Novák v závěru potvrdil svou brankou vítězství

Druhý poločas začal s náskokem hostujícího týmu o jednu branku. V 51. minutě mohli přidat hosté další, po rohovém kopu ale mířila hlavička mimo branku. Oba celky hrozili především ze standartních situací, kterých v zápase nebylo málo. Ať už to byly rohy nebo volné přímé kopy, dobré obranné zákroky nebo nepřesné zakončení znamenalo, že se stav utkání měnit nebude. Stav utkání se změnil až v úplném závěru zápasu a to v 87. minutě, kdy se prosadil Miroslav Novák a zpečetil tak vítěztví hostujícího celku svou brankou na 1:3. Domácí ztratili míč při rozehrávce na polovině hřiště a hostujícím hráčům se povedlo úspěšně vyřešit útok 3 na 3 a právě Novák zakončoval do prázdné branky.